Суспільний мовник Італії знімає фільм про Папу Римського Іоанна Павла II

13:32,
31 Серпня 2013
1674

Суспільний мовник Італії знімає фільм про Папу Римського Іоанна Павла II

13:32,
31 Серпня 2013
1674
Суспільний мовник Італії знімає фільм про Папу Римського Іоанна Павла II
Італійське суспільне телебачення RAI знімає фільм «Він святий, він людина». Сценарій створено за книгою «Таємне життя Іоанна Павла II» Ліно Зані (Lino Zani). Головну роль Папи Римського Іоанна Павла II грає російський актор Олексій Гуськов.

Книга присвячена, зокрема, пристрасті Папи Римського до гірськолижного спорту. Ліно Зані був його тренером і другом. Книгу перекладеного на багато мов. Майбутній фільм – про те, як ці двоє впливали одне на одного і як спілкування з понтифіком надихнуло схильного до авантюризму Ліно на штурм Евересту, який він зробив через кілька років з благословення Папи.

Сюжет майбутньої картини починається в 1981 році, коли Іоанн Павло II вирішує влаштувати собі коротку відпустку. Разом із тодішнім президентом Італії Сандро Пертіні (Sandro Pertini) він зупинився в будинку свого молодого тренера з гірськолижного спорту Ліно Зані.

«Це були щасливі дні, – згадує Зані. – Підйом о шостій ранку, зарядка, сніданок і до вечора – по горах на лижах!»

Ліно Зани і Кароль Юзеф Войтила (Karol Józef Wojtyła), залишалися друзями до смерті понтифіка у 2005 році.

Фільм, який за своїм сценарієм знімає режисер Андреа Порпораті, знімається в Римі і в горах Трентіно. Робота має бути завершена до 20 жовтня 2013. Як відомо, вже цього року Іоанн Павло II може бути зарахований до лику святих.

Джерело: Российская газета

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
rg.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду