Клаудіо Каппон: "Суспільне телебачення збагачує суспільство знаннями"

17:47,
30 Липня 2014
1255

Клаудіо Каппон: "Суспільне телебачення збагачує суспільство знаннями"

17:47,
30 Липня 2014
1255
Клаудіо Каппон: "Суспільне телебачення збагачує суспільство знаннями"
29–30 липня в Києві перебуває з робочим візитом віце-президент Європейської мовної спілки та президент компанії RAI World Клаудіо Каппон.

Він поділився досвідом роботи суспільного мовника Італії та висловив свої пропозиції і поради щодо розбудови суспільного мовлення в Україні на базі Першого Національного.

"Суспільне телебачення збагачує суспільство знаннями, культурою, інформацією. Ц головна мета. Але для вас будівництво суспільного мовлення має ще і важливу соціальну функцію. Це те, чого не було в Італії. У важких умовах, коли глядачів бомбардують інформацією з різних джерел, люди мають думати. Використовувати мозок, бути критичними. Розуміти: добре, побачив щось по телевізору, але тепер я маю аналізувати – де правда, де фейк, де пропаганда. Глядач повинен навчитися використовувати мозок, і суспільне телебачення допоможе йому в цьому", – зазначив Клаудіо Каппон.

Також читайте інтерв'ю з паном Каппоном на сайті "Суспільне мовлення".

Джерело: Прес-служба Першого національного

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
1tv.com.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду