Тетяна Безрук після звільнення з hromadske пішла на Суспільне

Тетяна Безрук після звільнення з hromadske пішла на Суспільне

16:53,
2 Жовтня 2020
3692

Тетяна Безрук після звільнення з hromadske пішла на Суспільне

16:53,
2 Жовтня 2020
3692
Тетяна Безрук після звільнення з hromadske пішла на Суспільне
Тетяна Безрук після звільнення з hromadske пішла на Суспільне
Наразі вона – репортерка «Суспільної студії», яку транслюють на на «UA: Першому» та на всіх регіональних каналах філій Суспільного.

Із першого жовтня журналістка Тетяна Безрук працює на «UA: Першому», приєдналася до команди «Суспільної студії» і має плани щодо проєкту з Інною Білецькою, яка виробляє фільми-розслідування.

Про це Тетяна Безрук сказала сайту «Детектор суспільного мовлення».

«Від учора (з 1 жовтня – Ред.) я почала працювати на Суспільному. Нині я репортерка "Суспільної студії"», – сказала вона.

На цьому Тетяна Безрук не зупинятиметься. 

«Ще є плани щодо одного амбітного проекту разом із Інною Білецькою (шефредакторка творчого об’єднання розслідування «UA: Першого» – Ред.) . Поки не можу про нього говорити. Інна Білецька для мене така глиба, до якої мені ще рости і рости. Після розмови із Інною, Зурабом Аласанією (голова правління НСТУ  Ред.) та  –  я прийняла рішення, що йтиму на Суспільне», – сказала вона.

Упродовж 2020 року частина команди , яка звільнилася з hromadske, перейшла на Суспільне.

На запитання, чи Тетяна Безрук працюватиме з кимось із колишніх колег в одному проєкті, вона відповіда, що ні.

«Учора я бачила свого редактора із Громадського — Влада Азарова, який зараз працює на Суспільному шеф-редактором на новинах. Але ми із ним тут не працюємо. Із іншими колегами із Громадського також ні, я так розумію, що вони всі у новинах або в інших відділах», – розповіла вона.  

Нагадаємо, у серпні 2020 року Тетяна Безрук повідомила, що її звільнили з hromadske після поїздки в Білорусь, яку вона не погодила з головною редакторкою Настею Станко. У редакції сказали, що співпраця з журналісткою триватиме до вересня.

Нагадаємо, після звільнення з «Громадського телебачення» на Суспільне перейшли Ангеліна Карякіна, яка стала  головною редакторкою новинАнна Єресько та Олена Зашко, які на Суспільному займаються виробництвом документальних фільмів. Також журналістка й письменниця Наталя Гуменюк із командою, яка раніше працювала на «Громадському телебаченні», робить проєкти для Суспільного, серед яких документальний серіал «На варті» і фільм «Вбивство Гонгадзе. 20 років у пошуках правди». Наразі вона обіймає посаду шефредакторки інформаційного мовлення з планування і відповідає за розвиток мультимедійних спецпроєктів дирекції. Окрім того, Наталя Гуменюк є автором статтей на міжнародну тематику на сайті «Суспільне. Новини».

Фото: фейсбук-сторінка Тетяни Безрук

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду