Ірина Бубнова стала виконавчою продюсеркою «UA: Першого»

Ірина Бубнова стала виконавчою продюсеркою «UA: Першого»

11:59,
26 Лютого 2020
4240

Ірина Бубнова стала виконавчою продюсеркою «UA: Першого»

11:59,
26 Лютого 2020
4240
Ірина Бубнова стала виконавчою продюсеркою «UA: Першого»
Ірина Бубнова стала виконавчою продюсеркою «UA: Першого»
Медіаменеджерка Ірина Бубнова приєдналася до колективу Суспільного та обійняла посаду виконавчої продюсерки суспільного каналу «UA: Перший». До того вона працювала виконавчою продюсеркою на каналі «Україна».

Про її призначення повідомив корпоративний сайт Суспільного.

За інформацією пресслужби Суспільного, Ірина Бубнова має значний досвід виробництва масштабних телепроєктів, формування та організації роботи продюсерських підрозділів у провідних українських медіагрупах.

На Суспільному вона відповідатиме за власне виробництво каналу.

Ірина Бубнова сказала, що на «UA: Першому» вона планує налагодити процес виробництва проєктів із залученням власного ресурсу та найкращих фахівців на українському ринку.

«Наша мета — створити програми, які мають якісний, сучасний вигляд та відповідають цінностям Суспільного мовника», – цитує її слова пресслужба Суспільного.

Як відомо «Детектору медіа» з власних джерел, Ірина Бубнова обіймала посаду виконавчої продюсерки на каналі «Україна», також працювала на каналі ТЕТ разом із Григорієм Тичиною. 

До того виконавчою продюсеркою дирекції телебачення Суспільного мовника була Дар’я Юровська, яка в січні 2020 року звільнилася з Суспільного. Вонаприйшла у компанію у 2014 році після Революції Гідності разом із тодішнім генеральним директором Національної телекомпанії України (НТКУ) Зурабом Аласанією. Разом із ним у листопаді 2016 року  пішла з НТКУ, і повернулася у 2017 році в ролі програмної директорки ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України». 

Нагадаємо, 26 лютого 2020 рокуГригорія Тичину підвищили з генпродюсера «UA: Першого» до генпродюсера дирекції телебачення Суспільного. Він відповідатиме за управління поточною діяльністю загальнонаціональних телеканалів «UA: Перший» і «UA: Культура».

У лютому 2020 року  Олена Товстенко стала директоркою департаменту програм Суспільного телебачення. У пресслужбі Суспільного зазначили, що серед її завдань є стратегічне й поточне програмування телеканалу «UA: Перший» відповідно до редакційного статуту Суспільного мовника, його місії та цілей, а також визначення обсягів власного виробництва та закупівель, програмування, зважаючи на потреби аудиторії і конкурентне середовище.

Фото: пресслужби Суспільного

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду