Дар’я Юровська звільнилася з Суспільного

Дар’я Юровська звільнилася з Суспільного

12:09,
13 Січня 2020
8277

Дар’я Юровська звільнилася з Суспільного

12:09,
13 Січня 2020
8277
Дар’я Юровська звільнилася з Суспільного
Дар’я Юровська звільнилася з Суспільного
13 січня виконавча продюсерка дирекції телебачення Суспільного мовника, медіаменеджерка Дар’я Юровська звільнилася з Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ).

Як повідомляє пресслужба НСТУ, вона планує відпочити і присвятити більше часу близьким.

Дар’я Юровська прийшла у компанію у 2014 році після Революції Гідності разом із тодішнім генеральним директором Національної телекомпанії України (НТКУ) Зурабом Аласанією. Разом із ним у листопаді 2016 року вона пішла з НТКУ, і повернулася у 2017 році в ролі програмної директорки ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України». 

Вона обіймала позиції заступниці генерального директора, програмної директорки та виконавчої продюсерки платформи телебачення.

«Суспільне для мене було та залишається дуже близьким і важливим проєктом. Водночас відчуваю потребу рухатися далі, розвиватися й набувати нових компетенцій», —  цитує слова Дар’ї Юровської пресслужба Суспільного.

За її словами, команда Суспільного має новий виклик — залучити на Суспільне якомога більшу аудиторію, яка прийде за якісними розвагами й залишиться на чесні новини та змістовні дискусії. Вона вважає, що Суспільний мовник цілком готовий до цього.

Голова правління НСТУ Зураб Аласанія подякував медіаменеджерці за спільну роботу й зазначив, що перший етап становлення мовника відбувся також і завдяки її зусиллям.

Фото Олексія Темченка

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду