Ярослава Лодигіна хочуть призначити генпродюсером Суспільного телебачення (ДОПОВНЕНО)
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Ярослава Лодигіна хочуть призначити генпродюсером Суспільного телебачення (ДОПОВНЕНО)
Про це сайту «Детектор медіа» сказав голова правління НСТУ Зураб Аласанія.
«Ми б хотіли, щоб Ярослав Лодигін став генеральним продюсером телебачення, але поки що він на цивільно-правовій угоді (ЦПУ) до серпня надає послуги з аналітичного звіту про контент "UA: Першого"», – сказав Зураб Аласанія.
За його словами, наглядова рада НСТУ має розглянути питання про умови та розмір праці генерального продюсера телебачення.
«Ми зверталися до Наглядової ради з пропозицією встановити умови та розміри оплати праці генерального продюсера телебачення, але поки що це питання не розглянуте. Додам, що раніше цю посаду ніхто не займав», – пояснив голова правління НСТУ.
Зураб Аласанія розповів, що Ярослав Лодигін показав себе, як професіонал.
«Мені дуже подобаються його професійний підхід і сучасні ідеї. Він досить системний і готовий виконувати завдання ширші, ніж програмування UA:Перший. Він за цей короткий час провів повний аудит відеоконтенту на всіх платформах. І готовий винести на правління своє бачення розвитку», – зазначив він.
У протоколі засідання наглядової ради НСТУ від 18 квітня 2019 року йдеться про те, що голова правління Ссупільного просить доповнити умови та розміри оплати праці ПАТ «НСТУ» посадою, «головний продюсер телебачення», з мінімальним окладом – 100 000 грн, і максимальним – 200 000 грн.
Варто зазначити, що чинні умови і розміри оплати праці працівників, що діють від липня 2018 року, вже містять посаду «генеральний продюсер» із вилкою посадового окладу 33 100 грн - 56 200 грн, з можливістю щомісячного преміювання у розмірі до одного посадового окладу. Як зазначається у протоколі засідання, комітет наглядової ради з призначень і винагород не рекомендував наглядовій раді підтримувати цю пропозицію голови правління.
Додамо, що питання умов оплати праці порушувалося і на засіданні НР 25 березня 2019 року. Тоді членкиня правління Інна Гребенюк поскаржилася, що «залучити кваліфікованого працівника на посаду генерального продюсера телебачення без гідної оплати важко». А заступник голови НР Ігор Хохич звернувся із проханням, коли буде розглядатися питання призначення генерального продюсера телебачення, надати наглядовій раді посадові обов’язки генеральних продюсерів, які зараз працюють у компанії, і посадові обов’язки нового генерального продюсера телебачення, щоб уникнути дублювання функцій. Від відзначив, що наразі у компанії багато генеральних продюсерів, які по суті опікуються телебаченням, і не зрозуміло навіщо вони у такій кількості.
Нагадаємо, Ярослав Лодигін як режисер та сценарист зняв два фільми «Золотой парашют» (2010) і «Дике поле» (2018), у 2010-му він був актором і сценаристом у короткометражці «Дрифтер».
За освітою історик, закінчив історичний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.
Один із засновників інтернет-радіо «Аристократи».
У червні 2019 року став сорок першим представником української кіноіндустрії в Європейській кіноакадемії (European Film Academy). Є традиційним коментатором церемонії вручення премії «Оскар» на телеканалі «Україна». У лютому 2019-го він учетверте коментував «Оскар» на каналі «Україна».
Фото: Фейсбук Ярослава Лодигіна