Ярослава Лодигіна хочуть призначити генпродюсером Суспільного телебачення (ДОПОВНЕНО)

Ярослава Лодигіна хочуть призначити генпродюсером Суспільного телебачення (ДОПОВНЕНО)

17:57,
3 Липня 2019
4258

Ярослава Лодигіна хочуть призначити генпродюсером Суспільного телебачення (ДОПОВНЕНО)

17:57,
3 Липня 2019
4258
Ярослава Лодигіна хочуть призначити генпродюсером Суспільного телебачення (ДОПОВНЕНО)
Ярослава Лодигіна хочуть призначити генпродюсером Суспільного телебачення (ДОПОВНЕНО)
Правління Національної суспільної телерадіокомпанії України хоче, щоб режисер та сценарист фільму «Дике поле», один із засновників інтернет-радіо «Аристократи» Ярослав Лодигін обійняв посаду генерального продюсера телебачення, якої раніше не було у штаті. Наразі він надає послуги з аналітичного звіту про контент «UA: Першого». Правління НСТУ просить наглядову раду доповнити умови та розміри оплати праці ПАТ «НСТУ» посадою головний продюсер телебачення з мінімальним окладом – 100 000 грн.

Про це сайту «Детектор медіа» сказав голова правління НСТУ Зураб Аласанія.

«Ми б хотіли, щоб Ярослав Лодигін став генеральним продюсером телебачення, але поки що він на цивільно-правовій угоді (ЦПУ) до серпня надає послуги з аналітичного звіту про контент "UA: Першого"», – сказав Зураб Аласанія.

За його словами, наглядова рада НСТУ має розглянути питання про умови та розмір праці генерального продюсера телебачення.

«Ми зверталися до Наглядової ради з пропозицією встановити умови та розміри оплати праці генерального продюсера телебачення, але поки що це питання не розглянуте. Додам, що раніше цю посаду ніхто не займав», – пояснив голова правління НСТУ.

Зураб Аласанія розповів, що Ярослав Лодигін показав себе, як професіонал.

«Мені дуже подобаються його професійний підхід і сучасні ідеї. Він досить системний і готовий виконувати завдання ширші, ніж програмування UA:Перший. Він за цей короткий час провів повний аудит відеоконтенту на всіх платформах. І готовий винести на правління своє бачення розвитку», – зазначив він.

У протоколі засідання наглядової ради НСТУ від 18 квітня 2019 року йдеться про те, що голова правління Ссупільного просить доповнити умови та розміри оплати праці ПАТ «НСТУ» посадою, «головний продюсер телебачення», з мінімальним окладом – 100 000 грн, і максимальним – 200 000 грн.

Варто зазначити, що чинні умови і розміри оплати праці працівників, що діють від липня 2018 року, вже містять посаду «генеральний продюсер» із вилкою посадового окладу 33 100 грн - 56 200 грн, з можливістю щомісячного преміювання у розмірі до одного посадового окладу. Як зазначається у протоколі засідання, комітет наглядової ради з призначень і винагород не рекомендував наглядовій раді підтримувати цю пропозицію голови правління.

Додамо, що питання умов оплати праці порушувалося і на засіданні НР 25 березня 2019 року. Тоді членкиня правління Інна Гребенюк поскаржилася, що «залучити кваліфікованого працівника на посаду генерального продюсера телебачення без гідної оплати важко». А заступник голови НР Ігор Хохич звернувся із проханням, коли буде розглядатися питання призначення генерального продюсера телебачення, надати наглядовій раді посадові обов’язки генеральних продюсерів, які зараз працюють у компанії, і посадові обов’язки нового генерального продюсера телебачення, щоб уникнути дублювання функцій. Від відзначив, що наразі у компанії багато генеральних продюсерів, які по суті опікуються телебаченням, і не зрозуміло навіщо вони у такій кількості.

Нагадаємо, Ярослав Лодигін як режисер та сценарист зняв два фільми «Золотой парашют» (2010) і «Дике поле» (2018), у 2010-му він був актором і сценаристом у короткометражці «Дрифтер».

За освітою історик, закінчив історичний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Один із засновників інтернет-радіо «Аристократи».

У червні 2019 року став сорок першим представником української кіноіндустрії в Європейській кіноакадемії (European Film Academy). Є традиційним коментатором церемонії вручення премії «Оскар» на телеканалі «Україна». У лютому 2019-го він  учетверте коментував «Оскар» на каналі «Україна».

Фото: Фейсбук Ярослава Лодигіна

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду