Григорія Тичину підвищили з генпродюсера «UA: Першого» до генпродюсера дирекції телебачення Суспільного

Григорія Тичину підвищили з генпродюсера «UA: Першого» до генпродюсера дирекції телебачення Суспільного

11:30,
26 Лютого 2020
4016

Григорія Тичину підвищили з генпродюсера «UA: Першого» до генпродюсера дирекції телебачення Суспільного

11:30,
26 Лютого 2020
4016
Григорія Тичину підвищили з генпродюсера «UA: Першого» до генпродюсера дирекції телебачення Суспільного
Григорія Тичину підвищили з генпродюсера «UA: Першого» до генпродюсера дирекції телебачення Суспільного
Григорій Тичини прийшов на Суспільне у грудні 2019 року на посаду генерального продюсера телеканалу «UA: Перший».

26 лютого його призначили генеральним продюсером дирекції телебачення Суспільного. Відтепер Григорій Тичина відповідатиме за управління поточною діяльністю загальнонаціональних телеканалів «UA: Перший» і «UA: Культура».

Про це повідомив корпоративний сайт Суспільного.

«На новій посаді Григорій Тичина опікуватиметься стратегічним ринковим позиціюванням, перспективним розвитком та управлінням поточною діяльністю загальнонаціональних телеканалів "UA: Перший" і "UA: Культура" відповідно до місії Суспільного, стратегії розвитку та завдань щодо зростання частки аудиторії. Він відповідатиме за організацію бізнес-процесів у стратегічному плануванні сітки мовлення, виробництві власного та закупівлі стороннього контенту і його просуванні», – повідомили у пресслужбі Суспільного.  

За словами Григорія Тичини, він сподівається, що вже незабаром глядачі отримають додаткову мотивацію частіше вмикати наші телеканали.

Член правління Суспільного мовлення, відповідальний за платформу телебачення, Ярослав Лодигін сказав, що підтримує Григорія Тичину в роботі над телевізійним продуктом і займатиметься далі створенням умов для розвитку Суспільного телебачення й виконання стратегії розвитку компанії та телевізійних платформ.

Варто зазначити, що в лютому 2020 року  Олена Товстенко стала директоркою департаменту програм Суспільного телебачення. У пресслужбі Суспільного зазначили, що серед її завдань є стратегічне й поточне програмування телеканалу «UA: Перший» відповідно до редакційного статуту Суспільного мовника, його місії та цілей, а також визначення обсягів власного виробництва та закупівель, програмування, зважаючи на потреби аудиторії і конкурентне середовище.

Як повідомляє Суспільне, Григорій Тичина має значний досвід роботи на телебаченні: 1993 року почав працювати на одній із перших українських приватних студій «TV-Табачук», що готувала новини для телеканалів УТ-3 і ТЕТ, після того — головним редактором на ще державному телебаченні (НТКУ), а 1997 року став директором із розвитку мережі на телеканалі СТБ. Три роки присвятив роботі з новинами та аналітичними оглядами для регіональних ЗМІ, керуючи інформаційною агенцією «Центр журналістських досліджень», а вже 2000-го — знову повернувся на телебачення. Наступні 10 років (із них 7 — як CEO) присвятив роботі над проєктом, яким пишається найбільше — телеканалом ТЕТ. 

2011 року Григорій Тичина перейшов до ТРК «Україна» на посаду головного виконавчого продюсера, де протягом трьох років відповідав за все власне виробництво телеканалу, за винятком спорту й новин, а саме за серіали, розважальні телепроєкти, токшоу та документальні програми.

З 2014 року Григорій Тичина продюсував документальні проєкти на студії FILM.UA, займався консультаційним бізнесом у галузі PR та GR, консультував кілька медійних груп, керував агенцією Havas PR Kyiv, що працює в складі мережі міжнародної комунікаційної групи Havas.

Додамо, навесні-влітку 2019 року правління Національної суспільної телерадіокомпанії України хотіло, щоб режисер та сценарист фільму «Дике поле», один із засновників інтернет-радіо «Аристократи» Ярослав Лодигін обійняв посаду генерального продюсера телебачення, якої раніше не було у штаті. 

29 серпня 2019 року Ярослава Лодигіна призначили  членом правління НСТУ, відповідальним за телевізійну платформу. У фільмі про Суспільне, який показали у Новорічну ніч на «UA: Першому», Ярослав Лодигін представив себе генпродюсером телебачення. 

Фото: Facebook Григорія Тичини

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду