Томенко: «Ми маємо стартувати в СМ, бо можна до безкінечності знаходити недоліки»

13:32,
11 Жовтня 2013
1887

Томенко: «Ми маємо стартувати в СМ, бо можна до безкінечності знаходити недоліки»

13:32,
11 Жовтня 2013
1887
Томенко: «Ми маємо стартувати в СМ, бо можна до безкінечності знаходити недоліки»
Законопроекти про суспільне мовлення та про роздержавлення ЗМІ потребують доопрацювання, але важливо не тільки їх ухвалити, а й проконтролювати виконання. Про це заявив Микола Томенко.

Голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації Микола Томенко висловив цю думку під час прес-конференції «Навіщо нам дві України, або «неєвропейська» практика проти європейської риторики», яка відбулася 10 жовтня у прес-центрі Національної спілки журналістів України (НСЖУ).

За словами депутата, у Верховній Раді є готовність як з боку провладних фракцій, так і з боку опозиції шукати компроміси в питанні медійних законів і, хоча законопроекти про створення суспільного мовлення та про роздержавлення комунальних ЗМІ, потребують доопрацювання, але треба «дати старт процесу». Також Томенко підкреслив, що важливо не тільки ухвалити ці закони, а й проконтролювати виконання.

«Я говорив про те, що треба створювати громадську раду і по одному, і по іншому проекту, куди б увійшли представники Держкомтелерадіо, НСЖУ, медіаорганізацій. Ми повинні стартувати і в роздержавленні, і в суспільному телебаченні. Бо можна до безкінечності знаходити недоліки, але не зупинятися на цьому - контролювати процес і вносити зміни», – наголосив депутат.

Також він сказав, що недоцільно приймати так звані «європейські» закони лише «для галочки», аби були враховані всі вимоги вступу до ЄС.

Нагадаємо, 10 жовтня Верховна Рада мала розглянути законопроект №1076 «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України», однак, депутати не встигли дійти до цього питання.

Джерело: НСЖУ, Телекритика

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Андрій Товстиженко/Дзеркало тижня
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду