Європейські посли стежать за ситуацією у суспільному мовнику Грузії

13:20,
23 Жовтня 2013
1203

Європейські посли стежать за ситуацією у суспільному мовнику Грузії

13:20,
23 Жовтня 2013
1203
Європейські посли стежать за ситуацією у суспільному мовнику Грузії
Група акредитованих у Тбілісі іноземних послів заявили, що спостерігають за ситуацією в грузинських ЗМІ в контексті президентських виборів 27 жовтня. Зокрема, пильну увагу спрямовано на суспільний мовник GPB у зв'язку з нещодавньою заявою членів наглядової ради про тиск.

До групи дипломатів входять посли з держав-учасниць ОБСЄ. Діяльність групи безпосередньо пов’язана з євроатлантичною інтеграцією Грузії. Мета робочої групи – проконтролювати належне забезпечення умов для того, щоб усі політичні партії та кандидати «мали можливість поділитися своїми поглядами з виборцями і щоб перед виборами в усіх були рівні права».

«Хоча у проміжному підсумку можна сказати, що зараз медіа-середовище Грузії є менш поляризованим, ніж перед виборами 2012 року, що журналісти висвітлюють політичні події більш повноцінно, але також є певні проблеми. Робочій групі повідомили про те, що існують звинувачення, що на членів наглядової ради Georgian Public Broadcasting чинився тиск, у зв’язку з цим вони подали у відставку. Також робочій групі відомо про звинувачення щодо тиску на службу новин, окремих співробітників, керівництво, а також про присутність у відділі новин співробітників поліції», – зазначено в заяві дипломатів.

«Закликаємо сторони, в яких є конкретні скарги, звертатися до різних демократичних інституцій. Робоча група послів висловлює підтримку подальшому демократичному розвитку Грузії, зокрема, фундаментальним принципам вільних і справедливих виборів, рівного доступу до ЗМІ і поваги верховенства закону. Приєднуємося до всіх, хто закликає до зразкових виборів, і підтверджуємо нашу безперервну підтримку і дружність до грузинського народу», – також ідеться в заяві.

Джерело: Грузія Online
 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Wikimedia
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду