Ганна Герман: Суспільне мовлення буде створене до завершення другого терміну президентства Януковича

19:36,
17 Січня 2014
1785

Ганна Герман: Суспільне мовлення буде створене до завершення другого терміну президентства Януковича

19:36,
17 Січня 2014
1785
Ганна Герман: Суспільне мовлення буде створене до завершення другого терміну  президентства Януковича
Народний депутат Ганна Герман вважає, що суспільне мовлення точно буде створене до завершення другого терміну президентства Януковича. Про це вона сказала, відповідаючи на запитання «СМ», чи буде до президентських виборів ухвалений законопроект №1076 «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України», що підготовлений до другого читання.

«Президент – прихильник громадського телебачення, це була його ідея. Я думаю, що до завершення другого терміну президентства Януковича громадське телебачення буде. Я вважаю, що зробила все можливе, щоб суспільне мовлення було. Ми за дорученням президента розробили законопроект на громадській гуманітарній раді при Адміністрації президента, зробили все, щоб законопроект пройшов Кабмін, але тут мої можливості вичерпуються, і сьогодні це питання вже не до мене», – сказала вона.

Ганна Герман додала, що дуже хоче, щоб громадське мовлення в Україні було. «Це єдина можливість для того, щоб мати збалансоване, неупереджене телебачення. В Україні ЗМІ зараз дуже однобічні. Маніпуляція з боку преси, яка стала не інформатором, а радше пропагандистом. Мені здається, що преса нині діє в Україні за чисто ленінським принципом: ЗМІ – колективний організатор, пропагандист і агітатор. Це стосується і позиції стосовно протестних виступів, і того, що ніколи не розумієш, хто перед тобою – журналіст чи політик. Це порушення всіх стандартів журналістики. Тому я змагалася і буду продовжувати змагатися за громадське телебачення, де міг би бути баланс і неупереджена інформація, де журналісти не виступали би як політики, як пропагандисти чиєїсь конкретної політичної сили», – зауважила народний депутат.

За її словами, сьогодні майже немає незалежних журналістів: вони або на боці опозиції, або на боці влади, і цього не приховують. 

Джерело: Телекритика

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Дзеркало тижня
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду