З 22 лютого генпродюсери знайомитимуться з поданими на пітчинг проектами. ІНФОГРАФІКА

З 22 лютого генпродюсери знайомитимуться з поданими на пітчинг проектами. ІНФОГРАФІКА

16:52,
22 Лютого 2018
3492

З 22 лютого генпродюсери знайомитимуться з поданими на пітчинг проектами. ІНФОГРАФІКА

16:52,
22 Лютого 2018
3492
З 22 лютого генпродюсери знайомитимуться з поданими на пітчинг проектами. ІНФОГРАФІКА
З 22 лютого генпродюсери знайомитимуться з поданими на пітчинг проектами. ІНФОГРАФІКА
Перший внутрішній відбір творчих проектів Суспільного мовника розпочався 12 лютого 2018 року.

У коментарі сайту «Суспільне мовлення», програмна директорка ПАТ «НСТУ» Дарія Юровська роз’яснила в деталях процедуру першого внутрішнього пітчингу. Зокрема, відбір проводиться для проектів усіх платформ Суспільного мовника (ТБ, радіо, цифрових). Відбиратимуть проекти за напрямами: суспільно-політичні програми, просвітницькі та інші (спортивні, культурні, розважальні тощо). Подавати проекти для участі у відборі можуть працівники НСТУ.

Проекти, які не рекомендують до захисту, можуть бути подані на наступний Відбір, але не більше двох разів.

Тому, хто вирішив взяти участь у пітчингах, потрібно звернутися до продюсера на філії та заповнити 4 документи, які надаються як шаблон:

  1. Картка проекту (автор, які потрібні технічні засоби тощо).
  2. Бюджет проекту.
  3. Презентація проекту (у програмі PowerPoint).
  4. Сценарій виступу на пітчингу (відповіді на 9 пунктів про теми 6-ти випусків, фішка проекту, бюджет).

Продюсери філій на першому відборі не оцінюють, а допомагають заповнити документи, приймають їх і заливають на гул-диск, який  створив Департамент програм ПАТ НСТУ. Згодом на наступних пітчингах, за словами програмного директора Дарії Юровської, продюсери будуть робити попередній відбір.

Для збільшення зображення клікніть на нього

Документи, які заповнюють учасники, обов’язкові як для нових програм, так і для тих, які вже були в ефірі філій. До них вони можуть додати пілот проекту або стару програму.

12 лютого по 21 лютого документи заливалися на гул-диск. Потім Департамент програм НСТУ їх перевірятиме і готує теки для генпродюсерів, які з 22 лютого протягом 7 днів за напрямками знайомитимуться і рекомендуватимуть проекти власне для відбору.

Рада генпродюсерів відбиратиме проекти і надішле повідомлення продюсеру філії і керівнику проекту, який буде допущений до пітчингу.

З 12 березня – 17 березня відбудеться перший етап відбору (пітчинг ідеї) у форматі телеконференції по скайпу. У ньому візьмуть участь продюсер філії і автор проекту. Вони за 10  хв. мають презентувати свою ідею, і ще 10 хв. дається на запитання і відповіді.

Рада генпродюсерів на засіданні вирішує, кого допускати до другого етапу – захисту.

Строки проведення другого етапу поки що не визначені, вони залежать від кількості проектів, які мають пройти експертизу департаменту програм, планово-економічного та юридичного департаментів, департаменту технічного забезпечення та департаменту з виробництва з метою визначення відповідності проектів до можливостей та ресурсів НСТУ.

Захист проекту теж відбуватиметься у форматі телеконференції. Під час другого етапу буде обговорюватися остаточна версія проекту.

У підсумку Рада генпродюсерів затвердить проект, який внесуть до Каталогу програм.

Виробництво проекту розпочнеться за наявності фінансування з коштів НСТУ або донорських грантів.

За словами Дарії Юровської, у квітні на філіях розпочнуть виробляти перші відібрані на пітчингах програми.

Сайт «Суспільне мовлення» оприлюднює Порядок внутрішнього відбору творчих проектів ПАТ «НСТУ». Скачати документ можна тут.

Нагадаємо, 12 лютого у філіях НСТУ офіційно стартував перший внутрішній відбір творчих проектів для регіональних телерадіоканалів (пітчинг).

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду