«Громадське радіо» оприлюднило фінансовий звіт за 2013 рік

16:17,
6 Лютого 2014
1895

«Громадське радіо» оприлюднило фінансовий звіт за 2013 рік

16:17,
6 Лютого 2014
1895
«Громадське радіо» оприлюднило фінансовий звіт за 2013 рік
На сторінці онлайн-проекту «Громадське радіо» опублікували фінансовий звіт за 2013 рік, а також повідомили про відновлення роботи платіжної системи для пожертв на сайті ГР.

Всього за час існування з літа 2013 до кінця року «Громадському радіо» вдалося зібрати 281164 грн. Ця сума включає благодійні пожертви, в тому числі зібрані за допомогою системи «Спільнокошт», а також грант Європейського фонду підтримки демократії (European Endowment for Democracy).

Витрачено з цієї суми 36914 грн. Гроші було витрачено на облаштування студії, до якої Громадське скоро переїде, на перереєстрацію організації, інформаційно-консультаційні, транспортні та банківські послуги.

«Друзі, ще раз дякуємо за вашу підтримку та небайдужість! Як ви знаєте, Громадське радіо працює на засадах прозорості. Нижче можна ознайомитись із нашим фінансовим звітом. Тут добре видно, як і на що ми почали витрачати кошти, зібрані, зокрема, вашим спільнокоштом», – звертається команда до аудиторії у своєму блозі.

Джерело: Громадське радіо

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook.com/hromadske.radio
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду