Національне Громадське Радіо США отримало $17 млн грантів

13:23,
18 Грудня 2013
1672

Національне Громадське Радіо США отримало $17 млн грантів

13:23,
18 Грудня 2013
1672
Національне Громадське Радіо США отримало $17 млн грантів
Національне громадське радіо США (NPR) отримало майже $17 млн грантів. Очікується, що фінансові вливання дозволять мовнику розширити свою аудиторію та успішно конкурувати з іншими медіа на ринку. 

Кошти підуть на розширення тематики навчання, глобального здоров’я та розвитку, а також створення нової мобільної та вебплатформи.

Як нагадує видання, лише три місяці тому NPR оголосило про скорочення 10% персоналу. Раніше мовник заявляв про дефіцит у $6 млн. в загальному бюджеті-2014 на суму $183. Проте отримані гранти дефіцит не покриють, оскільки підуть на нові проекти.

Гранти надійшли від чотирьох організацій: John S. and James L. Knight Foundation, Bill and Melinda Gates Foundation, Wallace Foundation та Ford Foundation. Також громадське радіо отримало три індивідуальні дарунки, включаючи $1 млн від Пола Г. Хаага (Paul G. Haaga), який у вересні був призначений виконуючим обов’язки виконавчого директора NPR.

Майже $10 млн з отриманої суми підуть на розвиток того, що NPR називає «безшовна місцево-національна платформа для прослуховування» (seamless local-national listening platform). Вона дозволить слухачам плавно перемикатися від, наприклад, плавно від, скажімо, радіо-годинника до радіо в автомобілі.

$5,4 млн витратять на розвиток цифрової платформи для місцевих станцій, які жаліються на те, що втрачають аудиторію через відсутність цифрової версії.

Частину грошей буде витрачено на оновлення мобільного додатку. Буде додано можливість створювати плейлисти з програм на вимогу, а також визначення геопозиції, щоб автоматично подавати місцеві новини.

«Ми думаємо, що цей додаток буде дуже привабливим для молоді», – сказав генеральний менеджер партнерської радіостанції WBUR-FM Чарльз Кравець (Charles Kravetz).

$3 млн призначено для фінансування нових проектів, присвячених освіті та охороні здоров’я. Один грант піде на фінансування нового проекту NPR Code Switch, присвяченого етнічним питанням.

Джерело: The New York Times

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
salon.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду