Співробітників Харківської філії Суспільного цікавить, як проходитимуть конкурси задля створення нових проектів
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Співробітників Харківської філії Суспільного цікавить, як проходитимуть конкурси задля створення нових проектів
Під час зустрічі з членами Наглядової ради і правління Суспільного мовника працівники філії цікавилися не тільки майбутньою структурою ПАТ «НСТУ», а й новим механізмом створення контенту. А саме: у який спосіб проходитимуть пітчинги нових проектів, хто матиме право брати у них участь, хто визначатиме якого тематичного спрямування мають бути нові проекти та хто розподілятиме на них кошти.
За словами члена правління ПАТ «НСТУ» Миколи Чернотицького, на кожній філії буде обраний генеральний продюсер, який відповідатиме за контент, саме він і визначатиме, яких проектів потребує глядач/слухач. «Братимуть участь у конкурсах ідей/проектів спочатку працівники Суспільного, а згодом пітчинги стануть відкритими й для сторонніх продакшенів», сказав він, порадивши вже створювати продакшени зі створення контенту.
Члени Наглядової ради розповіли задля чого проводиться реформа, і що суспільство очікує отримати на виході. За їх словами, цей мовник має забезпечити потреби якнайширшої аудиторії, в першу чергу тих людей, про яких не думає комерційний мовник.
Член Наглядової ради Володимир Бринзак
«Суспільне працюватиме не задля задоволення інтересів політиків, чи просто для того, щоб забезпечити когось роботою, а задля інтересів суспільства. Суспільне дасть можливість вам розвиватися і виготовляти якісний контент. Ми не ліквідуємо, не скорочуємо, а будуємо нове телерадіомовлення», - сказав директор з виробництва Дирекції по роботі з філіями Дмитро Грузинський, який раніше працював на цій філії.
Зустріч з керівництвом Харківської філії
Працівників Харківської філії цікавило також, чи їх філія стане хабом, чи бюро, коли очікувати оптимізації штату, коли буде оновлена техніка, чи виконувати тематичні плати та ін.
Делегація оглянула приміщення телеканалу філії «ОТБ», який орендує приміщення в центрі Харкова, а також Будинок радіо, який у власності філії і потребує капітального ремонту.
Нагадаємо, раніше делегація НР за сприяння Офісу Ради Європи в Україні відвідала Донецьку, Луганську, Львівську, Закарпатську філії ПАТ «НСТУ».
Фото Світлани Остапи, Людмили Василенко та Офісу Ради Європи в Украні