Сергій Омельчук очолив «Укртелефільм»

Сергій Омельчук очолив «Укртелефільм»

11:19,
25 Липня 2016
3777

Сергій Омельчук очолив «Укртелефільм»

11:19,
25 Липня 2016
3777
Сергій Омельчук очолив «Укртелефільм»
Сергій Омельчук очолив «Укртелефільм»
Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення Олег Наливайко призначив генеральним директором української студії телевізійних фільмів «Укртелефільм» Сергія Омельчука.

Цю інформацію «Суспільному мовленню» підтвердив особисто пан Наливайко.

Сергій Омельчук – секретар Національної спілки журналістів України, багато років працював у сфері державного телерадіомовлення. До квітня 2015 року працював заступником генерального директора Київської державної регіональної телерадіокомпанії (КДР ТРК, нині – філія Національної телекомпанії України). Звільнився у зв’язку з виходом на пенсію.

Також голова Держкомтелерадіо підписав наказ, яким призупинено реорганізацію державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів “Укртелефільм”» у зв’язку з набуттям чинності закону, який вивів «Укртелефільм» з переліку державних мовників, що приєднуються до Національної телекомпанії України, яка згодом має бути перетворена на Національну суспільну телерадіокомпанію України.

Нагадаємо, через саботаж виконання закону про Суспільне мовлення студією «Укртелефільм» були внесені зміни до закону і студію виведено за рамки першого етапу реформування державних мовників на суспільного. Крім того, студія перебуває в низці судових процесів.

На початку липня на виконання змін до закону Держкомтелерадіо розробив проект порядку перетворення державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів “Укртелефільм”» у публічне акціонерне товариство «Укртелефільм» та проект постанови КМУ, яким має бути затверджено цей Порядок.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду