Держкомтелерадіо пропонує уряду внести як першочерговий законопроект про суспільне мовлення – Червак

15:57,
24 Березня 2014
1272

Держкомтелерадіо пропонує уряду внести як першочерговий законопроект про суспільне мовлення – Червак

15:57,
24 Березня 2014
1272
Держкомтелерадіо пропонує уряду внести як першочерговий законопроект про суспільне мовлення – Червак
Державний комітет телебачення і радіомовлення звертається до уряду з пропозицією внести на розгляд парламенту як першочерговий проект Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України». Про це повідомив директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо України Богдан Червак.

Пан Червак нагадав, що зазначений законопроект вже був у парламенті і пройшов процедуру першого читання.

«Настав час за участю представників медіагромадськості його терміново доопрацювати та ухвалити в другому читанні в цілому. Переконаний, що законопроект буде підтриманий депутатами всіх фракцій, а його ухвалення означатиме, що Україна реформує свою медіасферу, наближає її до європейських стандартів», - сказав пан Червак.

«Це вкрай важливо зробити сьогодні, коли Уряд України підписав політичну частину Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Без сумніву, ухвалення цього Закону свідчитиме про готовність нашої держави дотримуватися принципів свободи слова, вільних і плюралістичних ЗМІ», - додав директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо.

На думку пана Червака, на часі також реформувати весь сегмент державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. Відповідний законопроект практично готовий і також може бути розглянутий та схвалений депутатами, наголосив він.

Також пан Червак вважає, що слід невідкладно ухвалити Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" (у новій редакції) та Закону України "Про доступ до публічної інформації"», яким розширюється доступ громадян до інформації, якою володіють органи державної влади.

«Якщо нам вдасться за підтримки громадськості ухвалити згадані мною законопроекти, це означатиме, що Україна назавжди позбудеться архаїчних або радянських підходів до формування інформаційної політики, натомість запровадить нові європейські підходи до державної інформаційної політики», - резюмував директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо.

Нагадаємо, що створення суспільного мовлення і роздержавлення друкованої преси були названі першочерговими пріоритетами для українського суспільства в медійній галузі на зустрічі представників руху «Стоп цензурі!» з новопризначеним головою Держкомтелерадіо Олегом Наливайком.

Джерело: Суспільне мовлення

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
bilozerska.info
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду