Наглядова рада НСТУ відстрочила підписання контракту із Зурабом Аласанією

Наглядова рада НСТУ відстрочила підписання контракту із Зурабом Аласанією

14:50,
18 Квітня 2017
6116

Наглядова рада НСТУ відстрочила підписання контракту із Зурабом Аласанією

14:50,
18 Квітня 2017
6116
Наглядова рада НСТУ відстрочила підписання контракту із Зурабом Аласанією
Наглядова рада НСТУ відстрочила підписання контракту із Зурабом Аласанією
Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України вирішила відстрочити підписання контракту з обраним головою правління НСТУ Зурабом Аласанією.

Відповідне рішення наглядова рада ухвалила 18 квітня, про що «Детектору медіа» повідомила заступниця голови наглядової ради Світлана Остапа.

Наглядова рада внесла зміни до Положення про конкурс з обрання голови та членів правління ПАТ «НСТУ», вилучивши звідти норму, що контракт з новообраним головою правління НСТУ має бути підписаний протягом 5 робочих днів з дня оголошення переможця конкурсу.

За словами Світлани Остапи, на тимчасову виконувачку обов’язків голови правління НСТУ Ганну Бичок Кабмін поклав обов’язки не лише голови, а й усього правління НСТУ. А якби із Зурабом Аласанією був зараз підписаний контракт, повноваження пані Бичок були б одразу припинені, але при цьому пан Аласанія деякий час працював би без правління (адже наглядова рада обиратиме правління через 10-30 днів після підписання контракту з головою правління), що призвело б до можливого зриву підготовки міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення», який проходитиме в Києві з 9 по 13 травня.

Наглядова рада НСТУ планує наступного тижня (23-30 квітня) затвердити текст контракту з новообраним головою правління, а на початку травня – підписати його із Зурабом Аласанією. У контракті планують прописати пункт, що голова правління вступає у свої повноваження з 13 травня. А 15 травня наглядова рада планує обрати склад правління за поданням Зураба Аласанії.

Нагадаємо, 10 квітня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії обрала головою правління Суспільного мовлення Зураба Аласанію. Планувалося, що до 18 квітня наглядова рада підпише з ним контракт.

Зураб Аласанія має команду, з якою разом буде будувати Суспільне мовлення. Це Роман Вінтонів, Микола Чернотицький, Інна Гребенюк, Юрій Макаров, Саша Кольцова, Дарія Юровська, Владислав Грузинський, Дмитро Хоркін, Дмитро Хільченко, Галина Бабій, Микола Ковальчук, Анастасія Рінгіс, Михайло Шматов, Ігор Куляс, Дмитро Грузинський, Олена Шахова, Масі Найєм, Оксана Панасівська — і ще близько 700 людей по всіх підрозділах НСТУ.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду