Під час «Євробачення-2017» для дітей воїнів АТО створять окремий сектор

Під час «Євробачення-2017» для дітей воїнів АТО створять окремий сектор

14:24,
16 Березня 2017
1906

Під час «Євробачення-2017» для дітей воїнів АТО створять окремий сектор

14:24,
16 Березня 2017
1906
Під час «Євробачення-2017» для дітей воїнів АТО створять окремий сектор
Під час «Євробачення-2017» для дітей воїнів АТО створять окремий сектор
Голова Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар запропонувала відповідальному за «Євробачення-2017» заступнику керівника Національної суспільної телерадіокомпанії України Павлу Грицаку створити фан-зону в Міжнародному виставковому центрі під час міжнародного конкурсу для дітей воїнів АТО, героїв АТО та їхніх родин

Про це Вікторія Сюмар сказала на черговому засіданні Комітету 15 березня 2017 року, на якому розглядалося питання про виконання зобов’язань НСТУ щодо підготовки та проведення  пісенного конкурсу «Євробачення-2017». На засіданні Комітету Павло Грицак виступив із доповіддю про стан підготовки до «Євробачення-2017».

«Прошу розглянути можливість створення сектору для дітей воїнів АТО, героїв АТО, щоб вони і члени їх родин могли потрапити на цей конкурс без дорогих квитків, зважаючи на те, що Україна веде війну. Це буде хороший проект для Суспільної телерадіокомпанії», – запропонувала Вікторія Сюмар.

«Це обов’язково буде зроблено», – сказав після засідання Комітету під час програми «Про головне» на телеканалі «UA: Перший» Павло Грицак.

Він додав, що окрім прямоефірних шоу (двох півфіналів і фіналу) є денні репетиції, які нічим не поступаються. Їх називають неефірними концертами, так як під час репетицій відбувається все те саме, що і під час шоу.

Голова Комітету ініціювала звітність про підготовку до проведення «Євробачення-2017» перед суспільством. Вона відзначила найважливіші на сьогодні питання – своєчасність, якість і прозорість організації.

 «У нас є два завдання щодо проведення конкурсу "Євробачення". Ми маємо все зробити якісно і швидко. З іншого боку ми маємо це робити максимально прозоро. І підзвітно. Ми маємо прозвітувати перед суспільством. Тому будь-які скандали у тендерах неприпустимі під час підготовки такого важливого конкурсу», – зазначила пані Сюмар.

Під час засідання Комітету було обговорено питання про визначення представників від Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики до складу робочої групи для забезпечення контролю з проведення тендерних закупівль у зв’язку з проведенням пісенного конкурсу «Євробачення-2017». До складу робочої групи оргкомітету «Євробачення-2017» від профільного медійного комітету було визначено представника фракції «Блоку Петра Порошенка», народного депутата Верховної Ради,  голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Григорія Шверка.

Нагадаємо, 14 березня Павло Грицак повідомив, що на дев’ять подій «Євробачення» – репетиції, два півфінали і фінал – продано 23 тисячі квитків на суму більше 32 млн. гривень. Із них близько 60 % квитків придбали українці і відповідно більше 40 % квитків купили іноземці. Фан-клубам квитки продають пакетами. Всього у продаж надійшло 70 тисяч квитків. Ціни на квитки коливаються від 8 до 500 євро, які можна придбати на сайті www.concert.ua, через каси в Києві та інших українських містах, а також – через платіжні термінали.

22 березня організатори конкурсу планують розпочати підготовчі роботи для заїду у Міжнародному виставковому центрі. А з 28 березня повноцінним ходом будуть іти монтажні роботи у МВЦ.

Павло Грицак сказав, що протягом останніх чотирьох тижнів (з 14 лютого до 14 березня) до команди «Євробачення-2017» приєдналися 220 українських та іноземних фахівців. Cтаном на 14 березня було 43 процедури закупівлі товарів робіт і послуг для підготовки і проведення «Євробачення-2017».

Півфінали 62-го за ліком пісенного конкурсу відбудуться 9 та 11 травня. Фінал «Євробачення-2017» – 13 травня. Рок-група O.Torvald, виступатиме у фіналі під номером 22. Україна як країна-господиня «Євробачення-2017» відразу виступатиме у фіналі, однак може голосувати під час другого півфіналу

Фото зі сторінки у Facebook «Що там з Євробаченням»

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду