Ганна Бичок: «Євробачення-2017» відбудеться, незважаючи на кадрові зміни
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Ганна Бичок: «Євробачення-2017» відбудеться, незважаючи на кадрові зміни
Ганна Бичок відкинула звинувачення в тому, що ті, хто написав заяву про припинення роботи над підготовкою конкурсу «Євробачення», були відсторонені. «Ми нікого не відсторонюємо від проекту, це їхнє особисте рішення. На виробничій нараді 10 лютого ми всім запропонували співпрацю над підготовкою конкурсу. Зазначу, що з усіх менеджерів, які підписалися під заявою, лише Вікторія Романова має досвід роботи на "Євробаченні". Я радо сприйму пропозицію Вікторії Романової щодо співпраці у підготовці та проведенні конкурсу. Наразі почався виробничий процес підготовки до конкурсу. Можу запевнити, що "Євробачення" відбудеться вчасно, незважаючи на кадрові зміни, тому що над його підготовкою працюють сотні людей. Ми не допустимо зриву "Євробачення"», – сказала Ганна Бичок.
Нагадаємо, виконавчі продюсери «Євробачення-2017» Вікторія Романова, Олександр Харебін та частина команди «Євробачення-2017» офіційно заявили, що залишають цей проект і припиняють роботу над підготовкою до проведення конкурсу.
У листі, під яким 21 підпис, зазначається, що в грудні 2016 року в них «забрали повноваження, призначивши нового фактичного керівника конкурсу в Україні, якого наділили повним контролем усіх аспектів "Євробачення" в Україні». Імені керівника проекту, через якого вони йдуть, у заяві не названо. Але зазначимо, що 15 грудня 2016 року заступником гендиректора Національної телекомпанії України (НТКУ) було призначено Павла Грицака, який став відповідальним за виробництво музичних, спортивних програм, документальних фільмів, підготовку до пісенного конкурсу «Євробачення-2017», а також за комерційну діяльність НТКУ. Він був виконавчим продюсером «Євробачення-2005», яке проходило в Україні.
Минулого тижня в інтерв’ю сайту «Суспільне мовлення», яке готується до публікації, Павло Грицак сказав, що над проектом «Євробачення-2017» працюватиме більше 2000 осіб, близько 130 менеджерів. Станом на початок лютого над підготовкою працювало більше 30 менеджерів.
Павло Грицак пояснив, чому погодився повернутися на НТКУ і готувати «Євробачення»: «Я думаю, що мені запропонували долучитися до команди як свого роду антикризового менеджера, тому що за два тижні (з 15 грудня до 31 грудня 2016 року – Ред.) потрібно було здійснити ряд активностей: підписати ряд договорів, запустити церемонію передачі ключів, яка успішно відбулася. Станом, на коли я прийшов, ні одного договору не було підписано. Скажімо, кошторису витрат на 2017 рік не було затверджено. Ми фактично почали роботу над кошторисом на початку січня, а саме з 10 січня. Ряд базових речей, які могли бути зроблені, не були».
Він також зазначив, що до 10 лютого у ПАТ НСТУ мав відбутися розподіл обов’язків між виконавчими продюсерами Олександром Харебіним, Вікторією Романовою та його повноваженнями щодо підготовки і проведення конкурсу. «Зараз відбуваються процеси переформатування. Я можу говорити чітко про два останні тижні грудня. Тоді був чіткіший розподіл обов’язків. Я повинен був прийняти певні задачі і виконати ряд дій активностей для того, щоб ми закінчили рік із рядом виконаних завдань. Робив це як міг відповідно до законодавства. Те, що стосується січня, важко розділили ці зони відповідальності», – пояснив пан Грицак.
Нагадаємо, 2 грудня 2016 року перший заступник гендиректора НТКУ Олександр Харебін і заступник гендиректора НТКУ Вікторія Романова офіційно були призначені виконавчими продюсерами пісенного конкурсу «Євробачення-2017».
Як писав сайт «Суспільне мовлення», голова комісії з перетворення НТКУ в НСТУ, голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко 15 грудня 2016 року призначив заступниками генерального директора НТКУ Олександра Мельничука та Павла Грицака. При цьому Павло Грицак був призначений відповідальним за виробництво музичних, спортивних програм, документальних фільмів, підготовку до пісенного конкурсу «Євробачення-2017», а також за комерційну діяльність НТКУ.