Рейтинг суспільного мовника Литви  LRT один із найвищих

Рейтинг суспільного мовника Литви LRT один із найвищих

12:50,
23 Листопада 2016
3164

Рейтинг суспільного мовника Литви LRT один із найвищих

12:50,
23 Листопада 2016
3164
Рейтинг суспільного мовника Литви  LRT один із найвищих
Рейтинг суспільного мовника Литви  LRT один із найвищих
Литовське суспільне радіо LRT займає 1-2 місце у рейтингу. Суспільне телебачення Литви – на третьому місці.В Литві існує 12 загальнонаціональних комерційних телеканалів і 50 радіостанцій.

Про це йшлося на зустрічі української делегації з керівництвом LRT 23 листопада 2016 року.

Програмний директор телебачення Вікторас Снарскис повідомив, що в штаті компанії працює команда, яка виробляє інформаційне мовлення та продюсери. Інший програмний продукт закупляють у сторонніх продакшнів.

«У січні 2016 року ми оголосили конкурс, на який подали 247 проектів. Комісія відібрала 42 проекти для Першого каналу, 30 для каналу "Культура". Саме ці проекти в ефірі з вересня цього року. Це і дитячі програми, і талант- шоу, і документальні фільми, і художні серіали. Якщо проект погано дивляться, ми від нього відмовляємося. З обраних 72 проектів такий наразі лише один», – сказав він. 

Програмний директор телебачення LRT Вікторас Снарскис 

Найрейтинговішими програмами на ТБ є «Актуальне інтерв’ю», що йде ввечері (частка до 12%), також просвітницька «Вікторина» (частка до 20%), талант-шоу (12-16%), нацвідбір «Євробачення» до 30%, а фінал цього пісенного конкурса дивиться до 60%.

На радіо найкраще слухають ранкову програму «Ранкові звуки», зазначила програмний директор радіо Гуода Литвантене.

Програмний директор радіо Гуода Литвантене

Крім того глядачі і слухачі LRT довіряють новинам суспільного мовника.

Нагадаємо, на литовському суспільному мовленні, до якого входить 3 канали телебачення, 3 канали радіо та інтернет-портал, у штаті працює 550 осіб.  Суспільне мовлення Литви існує з 1996 року. За цей час суспільний мовник Литви пережив кілька скорочень. На початку на телерадіокомпанії працювало 2500 співробітників. 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду