Російські ЗМІ назвали кандидатів на посаду гендиректора суспільного телебачення

18:04,
18 Квітня 2012
1496

Російські ЗМІ назвали кандидатів на посаду гендиректора суспільного телебачення

18:04,
18 Квітня 2012
1496
Російські ЗМІ назвали кандидатів на посаду гендиректора суспільного телебачення
Серед кандидатів на посаду керівника суспільного телебачення фігурують голова радіостанції «Голос Росії» Андрій Бистрицький і президент Міжнародної академії телебачення і радіо Анатолій Лисенко. 

В інтерв'ю виданню «Комерсантъ» Бистрицький відмовився коментувати своє можливе призначення. У свою чергу, Лисенко заявив, що «якісь розмови йдуть, але поки конкретного пропозиції йому ніхто не робив».

Раніше серед кандидатів у керівники суспільного ТБ, за даними видання, фігурували головний редактор телеканалу Russia Today Маргарита Сімоньян, тележурналіст Леонід Парфенов і президент Національної асоціації телерадіомовників Едуард Сагалаєв. Всі вони, однак, спростували можливість свого призначення на цю посаду.

Тим часом «Ведомости» в номері від 18 квітня пишуть, що зараз розглядаються три кандидати в гендиректори суспільного ТБ. За даними джерела видання в Кремлі, на цю посаду буде призначена «людина, яка не викликає сумнівів у суспільства». Так, одним з кандидатів є декан Вищої школи телебачення МДУ імені Ломоносова Віталій Третьяков.

За даними видання «Ведомости», суспільне телебачення також міг би очолити глава президентської ради з прав людини Михайло Федотов, який був одним з авторів цієї ідеї. Проте джерело газети в адміністрації президента оцінив шанси Федотова як украй невеликі. Сам Федотов заявив «Інтерфаксу», що «ніколи не претендував і не претендує на посаду керівника російського суспільного телеканалу, перш за все, тому, що не вважає себе фахівцем в галузі телебачення».

Нагадуємо, що російське суспільне телебачення почне свою роботу  1 січня 2013 року на базі вже існуючого каналу «Зірка». Спочатку громадське ТБ буде фінансуватися за рахунок субсидій з федерального бюджету (цього року, за даними «Ведомостей», канал отримає мільярд рублів держдопомоги). Потім, як розраховують розробники проекту, держфінансування замінить ендаумент – фонд цільового капіталу, куди планується вкласти 30 мільярдів рублів. За інформацією «Известий», первинний цільовий капітал в розмірі трьох мільйонів рублів внесе Зовнішекономбанк. Михайло Федотов припустив, що бюджет телеканалу складе три-п'ять мільярдів рублів.

Джерело: Лента.ru

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
gtrk.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду