
Токшоу «Новий відлік» повертається в ефір з 22 січня


Політичне токшоу «Новий відлік» повертається в ефір Першого каналу Суспільного мовлення після короткої новорічної паузи. Перша у 2026 році програма вийде у четвер, 22 січня. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила ведуча програми Власта Лазур.
За словами журналістки, у 2025 році найбільший інтерес глядачі проявили до випусків, у яких ішлося про операцію «Мідас» — викриття НАБУ і САП корупційних схем в енергетиці.
«Цим дописом дякую усім тим, хто розділив з нами попередній ефірний рік, і наперед закликаю субʼєктів політичного процесу відгукуватися на наші запрошення, мати сміливість приходити й відповідати на суспільно важливі питання», — додала Лазур.
Нагадаємо, Суспільне запустило суспільно-політичне токшоу «Новий відлік» у березні 2023 року. Його ведучим став Андрій Діхтяренко. У другому сезоні до нього приєдналася журналістка «Радіо Свободи» Власта Лазур.
Токшоу транслюють у прямому ефірі Першого каналу Суспільного, на «Українському радіо» та ютуб-каналі Першого.
Читайте також:
- «Новий відлік»: Недипломатично про дипломатію
- «Ми не змагаємось у гучності й рейтингах — ми про зміст і складні теми»: Ірина Бубнова про токшоу «Новий відлік» на Суспільному
Фото: Власта Лазур / фейсбук
Матеріал створено за підтримки Фонду «Аскольд і Дір», що адмініструється ІСАР «Єднання» в межах проєкту «Сильне громадянське суспільство України — рушій реформ і демократії» за фінансування Норвегії та Швеції. Зміст публікації є відповідальністю ГО «Детектор медіа» та не є відображенням поглядів урядів Норвегії, Швеції або ІСАР «Єднання».












