Стартувало голосування за присвоєння назви «Українського радіо» скверу в Києві
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Стартувало голосування за присвоєння назви «Українського радіо» скверу в Києві
Проголосувати можуть не лише кияни, а й усі, хто авторизований у застосунку.
Корпоративний сайт Суспільного повідомляє, що йдеться про присвоєння назви «Українського радіо» скверу між будинками 3 та 5 на вулиці Прорізній, який розташований у Шевченківському районі Києва.
Як взяти участь у голосуванні?
- Оновіть або завантажте застосунок «Київ Цифровий».
- Натисніть літеру «К» знизу екрана.
- У розділі «Електронна демократія» натисніть кнопку «Опитування».
- Знайдіть запитання «Присвоїти скверу на вулиці Прорізній назву Українського радіо?», натисніть «Взяти участь».
- Оберіть «Так» та натисніть «Підтвердити відповідь».
- Підтвердьте через bank-id або «Дію».
Якщо у вас уже встановлений застосунок, то ось пряме посилання на опитування в «Київ Цифровий».
У цьому році перший мовник України — «Українське радіо» — відзначає 100-річний ювілей. Воно разом з українцями переживає вже другу велику війну, при цьому ні на мить не припиняло свого мовлення. Його історія розпочалася 16 листопада 1924 року, і на його честь 16 листопада встановлено в Україні як День працівників радіо, телебачення та зв’язку.
«Під час повномасштабного вторгнення Росії для багатьох людей в окупації “Українське радіо” було єдиним вікном у світ, а декому навіть врятувало життя, адже часто тільки з нашого ефіру можна було дізнатися про евакуаційні маршрути. До 100-річчя “Українського радіо” ми запропонували увічнити його у назві скверу поблизу Хрещатика, 26 — адреси, знайомої з дитинства, будинку, звідки вже понад 70 років мовить “Українське радіо”», — зазначив виконавчий продюсер «Українського радіо» Юрій Табаченко.
Виконавча продюсерка «Українського радіо» Юлія Шелудько підкреслила, що голосування за перейменування скверу на честь першого українського мовника є «доцільним і через його географічне розташування — поруч з будинком радіо, і з історичної точки зору».
Нагадаємо, з 15 квітня випуски новин у прямому ефірі на «Українському радіо» виходять цілодобово для того, щоб слухачі мали оперативну та достовірну інформацію про всі важливі події в будь-який час доби.
Фото: Суспільне