Наглядова рада НСТУ затвердила план діяльності компанії на 2022 рік

Наглядова рада НСТУ затвердила план діяльності компанії на 2022 рік

17:28,
10 Січня 2022
2428

Наглядова рада НСТУ затвердила план діяльності компанії на 2022 рік

17:28,
10 Січня 2022
2428
Наглядова рада НСТУ затвердила план діяльності компанії на 2022 рік
Наглядова рада НСТУ затвердила план діяльності компанії на 2022 рік
У компанії планують збільшення кількості власного контенту, зростання часток «UA: Першого», «UA: Культури», регіонального мовлення та зростання кількості підписників цифрових платформ.

Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України затвердила річний план діяльності компанії на 2022 рік, згідно з яким має зрости кількість людей, які обирають Суспільне, а рівень довіри серед аудиторії Суспільного має становити не менш як 60%.

Про це йдеться у плані діяльності Суспільного на 2022 рік, опублікованому у протоколі наглядової ради на корпоративному сайті Суспільного.

За словами директора департаменту стратегічного планування та бізнес-моделювання НСТУ Миколи Ковальчука, річний план діяльності НСТУ на 2022 рік складається з двох основних блоків. Він розповів, що перший блок – це основні цільові показники: стратегічні, аудиторні, корпоративні, фінансові. Другий блок – це завдання підрозділів для досягнення цих цілей: контент, технології, організаційний розвиток, робота з персоналом, комфортні та безпечні умови праці, мережі мовлення, сервіси, комунікації.

Стратегічний цільовий показник – це досягнення рівня довіри до Суспільного та його медіаактивів серед аудиторії Суспільного не менш як 60%. Стратегічна ціль аудиторних цільових показників – це збільшення кількості людей, які обирають Суспільне мовлення.

Частка «UA: Першого» в аудиторії 18+ за планом має становити 1,07% – 1,2%. Голова правління Суспільного Микола Чернотицький пояснив, що телеканалу навряд чи вдасться отримати показник частки 1,5% через недофінансування, збільшення тарифів на комунальні послуги і тарифів за трансляцію. Річний план діяльності формувався з урахуванням наявності коштів.

За його словами, бюджет дирекції телебачення на 2022 рік зменшений удвічі порівняно з 2021 роком. Секретар наглядової ради НСТУ Вадим Міський додав, що 2/3 бюджету, виділеного на платформу телебачення, піде на трансляцію Олімпійських ігор та «Євробачення». Ці проєкти відбуваються кілька разів на рік, не кожного місяця буде рівна частка, але в річному показнику це має бути враховано.

На «UA: Першому» планують виробити 12 документальних проєктів, зокрема соціальних, про захисників України, до визначних дат; 6 проєктів-розслідувань; планують розвиток серіального виробництва за принципом digital first; проведення національного відбору та трансляція пісенного конкурсу «Євробачення» власними силами НСТУ (вперше з 2015 року); понад 500 годин якісного контенту власного (лінійного) виробництва суспільно-політичної та соціальної тематики; присутність в ефірі представників усіх фракцій та груп Верховної Ради України під час висвітлення парламентських сезонів 2022 року.

Член правління, відповідальний за платформу телебачення, Ярослав Лодигін розповів, що у 2022 році планується виробництво чотирьох проєктів суспільно-політичної та соціальної тематики. Це – 529 годин контенту власного виробництва, а у 2021 році було близько 400 годин контенту власного виробництва. Загальна кількість годин контенту, що запланована на 2022 рік, – 1749.

За планом частка телеканалу «UА: Культура» має становити 0,19% – 0,21% (в аудиторії 18+). На телеканалі хочуть виробити 6 документальних фільмів культурно-мистецької та соціальної тематики; 3 концертні програми, які популяризуватимуть українську класичну та народну музику; спецпроєкти, що висвітлюватимуть головні світові та українські культурні події; має вийти четвертий сезон брендоутворюючої циклової передачі «Ідемо в музей».

«Українське радіо» має утримати лідерські позиції у своєму сегменті; у сезонних спецпроєктах парламентської радіожурналістики мають бути присутні представники усіх фракцій та груп Верховної Ради України; планують виробити 5 нових проєктів для/про людей з інвалідністю; 5 гіперлокальних радіопроєктів (за участю філій НСТУ); розвиток радіопубліцистики – прем’єри 10 радіофільмів; 3 нові спецпроєкти про тимчасово окуповані території України та внутрішньо переміщених осіб.

На радіо «Промінь» планують зростання частки на 5%. Хочуть виробити 35 спецпроєктів-презентацій новітньої україномовної музики, організувати 5 офлайнових подій.

На радіо «Культура» планують збільшити кількість мистецьких спецпроєктів національного значення на 10% і виробити 15 спецпроєктів про регіональні культурні установи.

За словами члена правління, відповідального за радіо, Дмитра Хоркіна, в річному плані зазначені тільки нові проєкти. Усі цьогорічні наукові і просвітницькі проєкти виходитимуть і в 2022 році. Він сказав, що відповідно до жанрового наповнення в ефірі радіо наразі близько 30% освітньо-наукових проєктів, і додавати нові поки немає можливості.

Частка новин в аудиторії 18+ складатиме за планом 1,2% – 1,4%, планують збільшення частки щотижневої аналітичної передачі на «UA: Першому» на 10% порівняно з 2021 роком.

Планують збільшення унікальних користувачів сайту suspilne.media на 15%, збільшення кількості підписників у соціальних мережах і менеджерах на 20% порівняно з 2021 роком, дитячий YouTube-канал «Бробакс» має досягти 10 тисяч підписників.

Членкиня правління НСТУ Тетяна Кисельчук розповіла, що «Бробакс» почав функціонувати у 2021 році і має 0,5 мільйона переглядів. Кількість підписників дитячих каналів росте дуже повільно, тому показник у 10 тисяч підписників є досить високим.

Частка регіонального мовлення має зрости на 20% (в аудиторії 18+), також планують зростання обсягу якісного міжрегіонального контенту на 10% і зростання обсягу якісного локального контенту на 10%.

Планують розробити VOD- / OTT-платформу і формувати підтримку Суспільного стейкхолдерами.

Цілі фінансових цільових показників: план надходжень від оренди – 32 млн грн; план надходжень від реклами, спонсорства та продажу прав – 35 млн грн; план донорської підтримки – 1,5 млн грн.

Нагадаємо, у січні 2021 року наглядова рада Суспільного затвердила звіт про діяльність НСТУ за 2020 рік

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
groubmirm
19:22 / 12.03.2023
When Murdoch began doing drugs and stealing, his mother sent him to a facility for juvenile delinquents where he said he was frequently attacked buy priligy pills Lester KSwhTaQXDwQromJJa 5 21 2022
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду