Зураб Аласанія очолив редколегію Суспільного, яка вирішуватиме, чи пускати в ефір контент у разі сумнівів

Зураб Аласанія очолив редколегію Суспільного, яка вирішуватиме, чи пускати в ефір контент у разі сумнівів

14:02,
3 Жовтня 2021
4708

Зураб Аласанія очолив редколегію Суспільного, яка вирішуватиме, чи пускати в ефір контент у разі сумнівів

14:02,
3 Жовтня 2021
4708
Зураб Аласанія очолив редколегію Суспільного, яка вирішуватиме, чи пускати в ефір контент у разі сумнівів
Зураб Аласанія очолив редколегію Суспільного, яка вирішуватиме, чи пускати в ефір контент у разі сумнівів
У редакційну колегію входять авторитетні працівники Суспільного мовника.

У Національній суспільній телерадіокомпанії України створили редакційну колегію, яка визначатиме, чи допускати в ефір суперечливий контент.

Цю інформацію «Детектору медіа» підтвердили голова наглядової ради Суспільного Світлана Остапа та голова правління НСТУ Микола Чернотицький.

Питання про створення такої редколегії виникло після того, як «UA: Перший» показав піар-фільм Офісу президента про урочистості з нагоди Дня Незалежності. За словами головного редактора дирекції телебачення Суспільного Юрія Макарова, «це продукт суспільного значення». Шефредакторка інтернет-видання «Детектор медіа» Наталія Лигачова та головний редактор видання «Детектор медіа» Отар Довженко вважають, що показ документального фільму «30 років незалежності. За лаштунками» від Офісу президента на «UA: Першому» був сумнівним кроком.

Після цього членкиня наглядової ради НСТУ Оксана Романюк запропонувала розглянути питання щодо показу піар-фільму на засіданні наглядової ради НСТУ у розділі «Різне», пише видання «Букви».

Голова наглядової ради НСТУ Світлана Остапа підтвердила, що наглядова рада на засіданні 30 вересня обговорила ситуацію з показом фільму на прохання ОПУ.

«Голова правління Микола Чернотицький повідомив, що тиску не було, а щодо показу думки у керівництва розійшлися. За його словами, буде створено редколегію з авторитетних працівників компанії, яка в подальшому буде розглядати доцільність показу такого контенту і стежити за тим, щоб він відповідав стандартам і місії Суспільного. Щодо позиції членів наглядової ради, то вони були діаметрально протилежні. Одні члени наглядової ради вважали неприпустимим показ таких піарних фільмів. Інші не бачили в цьому нічого поганого»,  – сказала Світлана Остапа.

Микола Чернотицький розповів «Детектору медіа», що першого жовтня підписав наказ щодо створення редколегії. За його словами, її очолив Зураб Аласанія, який був головою правління НСТУ, а нині є радником голови правління.

«До складу редколегії входять генеральна продюсерка інформаційного мовлення Суспільного мовлення Ангеліна Карякіна, головна продюсерка цифрових платформ Суспільного Маргарита Єрмак, генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей, виконавчий продюсер Першого каналу Українського радіо Юрій Табаченко, головний редактор дирекції телебачення Суспільного Юрій Макаров, керівник департаменту моніторингу контенту та стандартів мовлення Суспільного Федір Скрипник, продюсер креативний Департаменту моніторингу якості контенту та стандартів мовлення Олександр Макаренко», – зазначив він.

Нагадаємо, 25 вересня о 17.20 «UA: Перший» показав фільм від Офісу президента «30 років незалежності. За лаштунками». За його Юрія Макарова, йому сподобалися урочистості з нагоди тридцятиріччя незалежності, тому він організував дискусію у студії, аби зрозуміти, «де межа неспівпраці з владою? Де оця здорова міра, до якої можна гидувати будь-якою взаємодією з будь-якою владною інституцією? (…) Чи справді святий обов’язок журналіста — “мочити” владу?».

Фото: сайт corp.suspilne.media

Посилання за темою:

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Яна
14:57 / 06.10.2021
Одні й ті самі прізвища всюди. Де карєрне зростання молодих талантів? Одній ті самі прізвища жеруть неадекватні зарплати 200 тисб це неможливо осягнути розумом! У часб коли медики ризикують собою за 7 тис, педагоги виховують молоде покоління за 8 тис, а воїни захищають країну за 10 тис! Чернотицький з аутичним поглядом отримує 200тис. Це неможливо осягнути! Якщо у ведучої в Києві зарплата 7 тис, то у Чорнотицького має бути 20! Совок, бюрократія, воровство. Ганьба вам, тварі.
департамент по мониторингу воровства Суспильного
06:54 / 04.10.2021
Боже, сколько понтов! Макаров обосрался с фильмомо офиса президента. Вся реальная суть Суспильного. Мы страшно независимые, но иногда можно лечь под власть, когда власть спросила, куда вы из бюджета столько денег вываливаете, а толку ноль.И весь независимый образ упал. А должностей раздули! Нигде в мире такого нет. Отгоните уже этих уродов от корыта! Позор просто!Сколько можно воровать и прикрываться своей кристалльностью.
додолик
19:45 / 03.10.2021
Подивіться на назви посади деяких членів цєї редколегії.Креатву керОвникам Суспільного не бракує. Не дарма сотнями тисяч зарплатню отримують .Тут вам і "...керівник департаменту моніторингу контенту та стандартів мовлення Суспільного..." і "...продюсер креативного управління моніторингу контенту та стандартів мовлення ... " .Масло масляне .И цілий департамент є і майже таке , але креативне управління.Бюрократ на бюрократі сидить і бюрократом поганяє.І гроші державні великими ложками гребуть.
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду