Японські партнери Суспільного мають намір продовжити співпрацю з НСТУ

Японські партнери Суспільного мають намір продовжити співпрацю з НСТУ

19:49,
14 Червня 2021
2656

Японські партнери Суспільного мають намір продовжити співпрацю з НСТУ

19:49,
14 Червня 2021
2656
Японські партнери Суспільного мають намір продовжити співпрацю з НСТУ
Японські партнери Суспільного мають намір продовжити співпрацю з НСТУ

Голова правління Суспільного мовника Микола Чернотицький та  очільник українського офісу Японського агентства міжнародного співробітництва JICA Суґімото Сатоші мають намір продовжити співпрацю у рамках наступної фази «Проєкту розвитку потенціалу Суспільного мовника в Україні».

Про це вони говорили під час першої зустрічі 11 червня, повідомила пресслужба Суспільного.

Микола Чернотицький і Суґімото Сатоші обговорили результати міжнародної технічної допомоги у межах «Проєкту розвитку потенціалу Суспільного мовника в Україні» та наміри стосовно продовження спільної роботи в межах наступної фази проєкту міжнародної технічної допомоги.

Суґімото Сатоші відвідав приміщення апаратно-студійного комплексу, які будуть використані для реалізації останньої частини «Проєкту розвитку потенціалу Суспільного мовника в Україні» — навчання та експертна допомога у створенні сучасної студійної апаратної, яка працюватиме з 4-ма студіями за принципом remote production.

Для реалізації цієї частини проєкту залучено додаткову грантову допомогу від уряду Японії. Він допоможе якісно і кількісно збільшити потужності Суспільного у виробництві програм.

Очільник Японського агентства міжнародного співробітництва JICA висловив задоволення результатами співпраці за минулі роки та сподівається на ефективне завершення проєкту до весни 2022 року.

«Я вражений тим, наскільки всі ваші співробітники докладають зусиль для покращення Суспільного та поліпшення програм, — зазначає Суґімото Сатоші. — Моя кар’єра тут (в JICA Україна — прим. ред.) почалася менше ніж рік тому. Мій колега, який працює в Токіо та бере участь у Проєкті з самого початку, приємно здивований швидким та значним прогресом. Ми пишаємося спільною роботою. За час нашої співпраці ми разом упевнено досягли кількох цілей за такими напрямками: висвітлення новин у надзвичайних ситуаціях, а також виробництві наукових і дитячих програм».

«Наша стратегія на наступні чотири роки спрямована на продакшн та діджитал. Також ми хочемо створити OTT-платформу, здатну конкурувати з національними OTT-платформами, стрімінговим сервісом Netflix та іншими країнами. Цільова аудиторія суспільних телеканалів 60+, і для того, щоб привернути увагу людей, молодших за 40 років, до контенту Суспільного, ми плануємо робити акцент на онлайн-платформах», — зазначив Микола Чернотицький.

Нагадаємо, «Проєкт розвитку потенціалу суспільного мовника в Україні» було зареєстровано у червні 2017 року. Донором проекту є Японське агентство міжнародного співробітництва (Jica), реципієнтом — Національна суспільна телерадіокомпанія України, виконавцем — японський суспільний мовник NHK, бенефіціаром — Держкомтелерадіо. Співпраця за проектом має кілька аспектів: освітній — експертна допомога та навчання з висвітлення надзвичайних ситуацій і створення освітніх програм та технічний — надання обладнання.

Національна суспільна телерадіокомпанія України має тривалі стосунки як із Посольством Японії в Україні, так і з агентством міжнародного співробітництва Японії (Jica).

Влітку 2018 року Посольство Японії в Україні надіслало Держкомтелерадіо проєкт Угоди (в формі обміну нотами) в рамках Японської грантової допомоги «Програма економічного та соціального розвитку» для погодження та підписання Угоди.

13 березня 2019 року Кабінет Міністрів України підписав угоду — у формі обміну нотами — з Урядом Японії щодо надання Україні гранту на закупівлю спеціального обладнання для АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

У квітні 2019 стало відомо, що Японія надасть НСТУ понад 2 млн. доларів на закупівлю обладнання. 

Фото: сайт corp.suspilne.media, Володимир Шевчук

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
estuag
12:22 / 24.12.2021
Поставщик высококачественных грузовых шин 315 80 R22.5 для самосвалов работающих в тяжелых эксплуатационных нагрузках Shandong HAOHUA Tire Co., Ltd.
додолики
14:12 / 15.06.2021
Що , оп'ять буде дерибан японського бабала і продовження дитячого щастя про нас страшенних?
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду