Академія Суспільного переорієнтувалася на тренінги з безпеки для журналістів і операторів
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Академія Суспільного переорієнтувалася на тренінги з безпеки для журналістів і операторів
Академія Суспільного переорієнтувалася і зараз більше спеціалізується на тренінгах з безпеки для журналістів та операторів.
Про це в інтерв’ю suspilne.media розповів керівник Академії Суспільного Олександр Дмитренко.
«Найпопулярніші нині — медичні тренінги. Наприклад, вчимо надавати домедичну допомогу, працювати у зоні бойових дій, запрошуємо медиків, військових кореспондентів. Слухачів на цих тренінгах завжди багато. Наша головна місія — навчити і допомогти адаптуватися людям до нового, до змін у професії, до нових викликів», — сказав він.
За словами Дмитренка, в Академії адаптували діяльність до воєнного часу.
«Ми провели 14 триденних тренінгів з безпеки та роботи у ворожому середовищі, тренінги про висвітлення травматичних подій та про те, як спілкуватися з жертвами, документувати воєнні злочини. Будемо проводити ще, але вже не так інтенсивно», — поділився керівник Академії.
У тренінгах брали участь як працівники Суспільного, так і журналісти з інших медіа зі всієї України.
Наразі в Академії Суспільного розробляють серію онлайн-курсів, хочуть у 2023 році запустити хаб у Львові.
«Ще одна ідея — зробити квест-кімнату з медіаграмотності для всіх вікових категорій», — додав Олександр Дмитренко.
Цей задум виник після того, як грудні 2022 року в Академії зробили тренінги для бабусь і дідусів про медіаграмотність, сформувавши з бажаючих три тестових групи по 20 людей. Дмитренко каже, що тепер ці люди вміють у телеграм-боті робити фактчекінги новин, відрізняють фейки від правди.
Нагадаємо, Академія Суспільного Мовлення стартувала у 2017 році за підтримки DW Academy і ВВС. Наразі хаби Академії Суспільного працюють в Одесі і Києві, на черзі – Львів. Академія проводить семінари й тренінги для журналістів та медіаменеджерів, організовує навчальні тури до європейських суспільних мовників і суспільних мовників США, стратегічні та фасилітаційні сесії, консультації європейських медіаекспертів тощо. Один із останніх проєктів, які реалізувала Академія, створення і запуск гіперлокальної мережі універсальних журналістів.