Філії Суспільного разом із місцевими медіа проводять спільні телеефіри про епідемію коронавірусу

Філії Суспільного разом із місцевими медіа проводять спільні телеефіри про епідемію коронавірусу

13:35,
24 Листопада 2021
2546

Філії Суспільного разом із місцевими медіа проводять спільні телеефіри про епідемію коронавірусу

13:35,
24 Листопада 2021
2546
Філії Суспільного разом із місцевими медіа проводять спільні телеефіри про епідемію коронавірусу
Філії Суспільного разом із місцевими медіа проводять спільні телеефіри про епідемію коронавірусу
Спеціальні телеефіри, присвячені пандемії коронавірусу та вакцинації від ковіду, транслюють одночасно по кілька місцевих медіа.

Регіональні телеканали Суспільного об’єдналися з локальними медіа задля проведення спеціальних телеефірів, присвячених епідемії коронавірусу та вакцинації від ковіду.

Суспільний телеканал «UA: Запоріжжя» разом із місцевими комерційними телеканалами «TV5» та «Z» провели інформаційний марафон 23 листопада. Програму готували журналісти трьох медіа.

«Дев’яносто хвилин екранного часу ми розбили на блоки і наповнили сюжетами з обласного центру та віддалених куточків області, інфографікою та статистикою, запросили компетентних спікерів, чиновників, лікарів», – розповіла продюсерка «UA: Запоріжжя» Наталія Андреєва.

24 листопада о 19:15 марафон проведуть на телеканалах «UA: Херсон», «ЯТБ» та «Херсон Плюс».

«Ведучі інформаційно-аналітичного напряму філії Марина Молода, Ольга Петренко та Оксана Страмнова майже тиждень провели на зйомках у ковідних лікарнях, пунктах щеплень, хоспісі, швидкій допомозі. Глядачі побачать історії людей, які мали тяжкий перебіг хвороби COVID-19, дізнаються історії відновлення після ковіду, а також офіційну інформацію про перебіг вакцинальної кампанії», — розповіла тимчасова виконувачка обов’язків продюсерки Херсонської філії Суспільного Еріка Авдєєва.

Спецпроєкт виходитиме зі студії Суспільного в Херсоні та складатиметься з 5 блоків: про загальну ситуацію в області та особливості цієї хвилі; яка ситуація в лікарнях Херсонщини, як працюють медики в «червоній» зоні та чи забезпечені лікарні; про вакцинацію, як отримати документи про вакцинацію, а також про наслідки та реабілітацію після перенесеного COVID-19.

25 листопада зі студії телеканалу «UA: Черкаси» вийде прямоефірний спецпроєкт «Червона зона. Черкащина». Це спільний ефір Суспільного Черкаси, телеканалу «Вікка» та інтернет-видання «18000». Початок о 19:15. Спецпроєкт транслюватиметься одночасно на двох телеканалах Черкащини й на сайті та фейсбук-сторінці онлайн-видання.

«Ми вирішили провести своєрідний експеримент — об'єднати на одному знімальному майданчику ведучих трьох медіа. Кожен відповідатиме за розкриття певної тематики, запрошуватиме до спілкування спікерів, хоча в цілому сценарій готуватимемо разом. Із сюжетами нам допомагатимуть новинарі Суспільного Черкаси», — розказала продюсерка Черкаської філії Суспільного Олена Баніна

25 листопада о 19:20 прямий ефір готують спільно команди трьох миколаївських телеканалів — «UA: Миколаїв», «МАРТ» і «Ніс-ТВ». «Трьома командами спільно розробляємо сценарій, його структуру, прагнемо не обмежуватися тільки містом, а й показати реальну картину “в глибинці”, долучити до розмови представників громад Миколаївщини, розказати історії реальних людей», — розповіла тимчасова виконувачка обов’язків продюсерки Миколаївської філії Суспільного Галина Щерба.

Суспільне Волинь також готується до спільного спецефіру разом із телеканалом «12 канал», інтернет-виданням «Волинь Post» та телеканалом «Конкурент TV». Інформаційний марафон «Життя в червоній зоні» дивіться 25 листопада о 19:30.

Трансляцію спільного ефіру в режимі онлайн вестимуть зі студії Суспільного. Троє ведучих телеканалів почергово, у тематичних блоках, спілкуватимуться із запрошеними експертами. Це перша масштабна колаборація трьох телеканалів на Волині.

«Ми запросили колег з інших ЗМІ об'єднати зусилля і таким чином охопити якнайширшу аудиторію глядачів. Це унікальний досвід спільного прямого ефіру. І ми маємо надію, що така співпраця буде ефективною», — розповів продюсер Суспільне Волинь Костянтин Лоцман.

Телеканали Суспільного з інших регіонів продовжуватимуть готувати схожі спецпроєкти, спільні з локальними медіа.

Схожий формат уже втілили Львівська, Вінницька і Чернігівська філії Суспільного.

3 листопада «UA: Львів» підготував спільний ефір з телеканалами «НТА», «ПравдаТут.Львів» та «Першим Західним». 18 листопада на телеканалі «UA: Вінниця» говорили про карантинну ситуацію у Вінницькій області. Прямий ефір «Червона зона. Головне» спільно готували команди Суспільного Вінниці та видання «I-Vin.Info». 

18 листопада телеканал «UA: Чернігів» та телеканал «Новий Чернігів» провели спільний спецефір «Все про вакцинацію».

Нагадаємо, на початку листопада Суспільне звернулося до StarLight Media, «Медіа Групи Україна» і «1+1 Мedia», щоб спільно провести телеефір про епідемію. 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
ntkt
13:47 / 25.11.2021
когда погонят драной метлой всех этих тычин, ладыгиных. Настолько профессиональные импотенты, что не могут свой марафон сделать, имея 23 филии? Как вообще на Суспильном может быть работа с коммерческими каналами, если великий гуру ЗурабГрыгорыч рассказывает, что СМ это одно, а коммерческие и гос - это иное. Зачем там все эти люди? И почему такой убогий директор программ, если он не в состоянии оценить систему7
Рекордный просмотр
22:03 / 24.11.2021
99 просмотров на Ютубе после эфира суспильного "Червона зона" в Запорожье! Что ж, это рекорд!
Нагадування
15:33 / 24.11.2021
ЛИСТОПАД 10, 2021 Суспільний мовник закликав медіакомпанії організувати спільний телеефір про пандемію в Україні Суспільний мовник звернувся до провідних українських медіакомпаній — StarLight Media, «Медіа Група Україна» та 1+1 Мedia з пропозицією об’єднати зусилля для створення великого спеціального телеефіру для масштабного висвітлення ситуації з пандемією в Україні. Суспільний мовник пропонує медіакомпаніям з найбільшим охопленням спільно допомогти українцям розібратися у складній ситуації, в якій перебуває наша країна та світ через стрімке поширення COVID-19. «На тлі безпрецедентного епідемічного виклику, перед яким опинилася Україна, вважаємо за потрібне запропонувати найбільшим медіакомпаніям об‘єднати зусилля, щоби чесно, відкрито та прозоро розповісти нашим громадянам про ситуацію із захворюваністю та станом вакцинації, спробувати знайти шляхи подолання недовіри та розвінчати міфи щодо щеплень, оскільки саме вакцинація рятує життя. Суспільний мовник має достатньо великий досвід у підготовці спеціальних багатогодинних ефірів і готовий долучитися до проєкту з наявною у нас експертизою», — зазначив генеральний продюсер телевізійної платформи Суспільного Григорій Тичина. Суспільний мовник вважає, що проєкт допоможе якомога докладніше поінформувати суспільство про причини встановлення карантинних обмежень в різних областях України та необхідність вакцинації всіх категорій населення, особливо літніх людей, які є найбільш вразливими. Проєкт може відіграти важливу роль у спростуванні неправдивої інформації навколо кампанії вакцинації від COVID-19, адже, попри доступність вакцин, зараз Україна має високий рівень смертності на тлі низького рівня вакцинації. Суспільний мовник готовий долучитися до проєкту технічно й творчо, а також надати можливість здійснення прямих включень з різних областей України, завдяки можливостям і потенціалу своїх регіональних філій. " Але на такий заклик НІХТО не відгукнувся! Тому це хутко доручили організувати в ефірі регіональних філій суспільного!
Приехали
14:15 / 24.11.2021
В жопу себе пусть теперь засунут эти эфиры, после такого количества смертей и бардака в медсфере! Одесский филиал крутит какую-то культурку и джинсовые студии ни о чем, когда в больницах местных люди задыхаются без кислорода и надлежащего ухода, родственники платят огромные суммы за лечение, многие умирают. а у них в эфире (только сейчас!!!!) проснулись. все для общества, что ж сказать. дно пробило дно!
Зритель прямого эфира
14:03 / 24.11.2021
Что касается эфира "Червона зона" в эфире запорожских телеканалов. Вначале была серьезная техническая проблема, огромные паузы. Ведущая суспильного дважды повторила одну и ту же фразу. Но сейчас почистили и убрали. Это в духе суспильного? Какое тут может быть доверие? Никакого!
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду