Миколаївська та Одеська філії Суспільного отримали обладнання для виїзних зйомок

Миколаївська та Одеська філії Суспільного отримали обладнання для виїзних зйомок

14:08,
11 Жовтня 2021
1166

Миколаївська та Одеська філії Суспільного отримали обладнання для виїзних зйомок

14:08,
11 Жовтня 2021
1166
Миколаївська та Одеська філії Суспільного отримали обладнання для виїзних зйомок
Миколаївська та Одеська філії Суспільного отримали обладнання для виїзних зйомок
Техніку для філій закуповують за фінансової або грантової підтримки та господарським коштом.

Миколаївській та Одеській філії Суспільного мовлення дали сучасне знімальне обладнання та обладнання прямих включень і трансляцій з місця подій.

Це стало можливим у межах проєкту «Комплексна технічна модернізація АТ "НСТУ"» від Посольства США, повідомила пресслужба Суспільного.

За словами технічного директора Суспільного мовника Юрія Бойчук, Одеська філія отримала чотири комплекти камер. Миколаїв також отримав чотири комплекти камер та один комплект LiveU.

«Техніка, яка передається філіям, — частина комплексного переоснащення, що фінансується з усіх можливих джерел: фінансова підтримка, господарські кошти або грантова підтримка», сказав він.

Головний інженер Миколаївської філії Суспільного В’ячеслав Бойченко зазначив, що завдяки отриманим LiveU-серверам команда «UA: Миколаєва» зможе вчасно, із високою якістю транслювати прямі ефіри, чого раніше не могла робити, бо використовувала звичайні мобільні телефони. «Завдяки отриманим ТЖК (телевізійним журналістським комплектам. — Ред.наші новини будуть якіснішими та матимуть чіткішу картинку», — додав він.

Нагадаємо, на початку вересня команда Дніпровської філії Суспільного мовлення отримала повний комплект техніки для виїзних прямих трансляцій у межах проєкту «Комплексна технічна модернізація АТ "НСТУ"» від  Посольства США.

Черкаська філія Суспільного отримала техніку для прямих включень у межах проєкту співпраці Суспільного мовника із SIDA — Шведським агентством із питань міжнародної співпраці та розвитку — й Офісом медіарозвитку Шведського радіо SR MDO «Підтримка регіоналізації суспільного мовлення в Україні».

Фото: пресслужба Суспільного мовлення

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Yana
20:51 / 12.10.2021
Та ви що, а куди відмили державні гроші - на костюм Чорнотицькому, нову квартиру Остапі чи на медіатренера Куляса з садистськими замашками, яуий любить запізнившихся вишикувати й соромити - йом місце в Освенцимі, там такі замашки рулять - мільйон потратили?
20 років на варті
19:16 / 11.10.2021
Філії отримали...від посольства США. А це означає фінансування Суспільного в сумі значно більше, ніж 2 200 000 000. А на що пішли державні 2 200 000 000? На погладшення мордяки Чернотицького?
Відділ кадрів
17:46 / 11.10.2021
1. Обговорено питання продовження дії строкових трудових договорів з менеджерами (філій) філій АТ «НСТУ» та продюсерами (філій) філій АТ «НСТУ». За результатами обговорення вирішили: відповідно до пункту 2 частини першої статті 23 Кодексу законів про працю України, підпункту 17 пункту 66 Статуту акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1039 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 19.08.2020 № 737), враховуючи пункти 7.2, 7.3, 8.1 строкових трудових договорів (зі змінами) з менеджерами (філій) філій АТ «НСТУ» та пункти 7.2, 7.3, 8.1 строкових трудових договорів (зі змінами) з продюсерами (філій) філій АТ «НСТУ»: 1) продовжити строкові трудові договори з менеджерами (філій) філій АТ «НСТУ» згідно з переліком наведеним у додатку 1 до цього протоколу; Голосували: за – 0, проти – 6. Рішення не прийнято. 2) продовжити строкові трудові договори з продюсерами (філій) філій АТ «НСТУ» згідно з переліком наведеним у додатку 2 до цього протоколу; Голосували: за – 0, проти – 6. Рішення не прийнято." Суспільне вирішило кинути відданих менеджерів і продюсерів в регіонах? Нікому не продовжили строкові трудові договори. (Протокол засідання правління №272 від 8.10.2021 р)/
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду