Філії Суспільного покажуть серіал про ветеранів-підприємців

Філії Суспільного покажуть серіал про ветеранів-підприємців

13:54,
3 Листопада 2020
2092

Філії Суспільного покажуть серіал про ветеранів-підприємців

13:54,
3 Листопада 2020
2092
Філії Суспільного покажуть серіал про ветеранів-підприємців
Філії Суспільного покажуть серіал про ветеранів-підприємців
Історії успіху, бойові спогади, курйозні фронтові оповідки – про це розкажуть 24 герої-ветерани у документальному серіалі «Крутий Заміс».

6 листопада в ефірі регіональних телеканалів Суспільного стартує перший сезон документального серіалу про ветеранів АТО «Крутий Заміс».

Філії покажуть 8 серій, присвячених ветеранам АТО, які започаткували власний бізнес.  Історії про перипетії післяфронтового життя ветеранів-підприємців транслюватимуть щоп'ятниці о 18:35. Про це йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

Серіал АТО «Крутий Заміс» розповідає про те, як ветерани АТО повертаються до цивільного життя, які виклики долають та як дають собі ради. Автор ідеї і продюсер — Сергій Малярчук, режисер — Костянтин Кляцкін.

У березні 2020 року відбулася прем'єра першого сезону. Перші 8 серій знімали в Києві.

«Наші герої — ветерани, які повернулися й не сидять склавши руки, не чекають "манни небесної", а щось роблять. Тобто насамперед наші герої — люди, які будують себе, допомагають будувати наше суспільство. І до того ж вони ветерани», — розповів в ефірі «Ранку на Суспільному» режисер Костянтин Кляцкін.

Він розповів про різницю ветеранів-бізнесменів від звичайних бізнесменів. «Це люди, які принесли з війни певні цінності і використовують їх у бізнесі, що дуже важливо», – сказав Костянтин Кляцкін.

За словами генеральної продюсерки регіонального мовлення Суспільного Марії Фрєй, команда проєкту в співпраці із Суспільним готує другий сезон серіалу, героями якого стануть ветерани з різних міст. Його прем'єра відбудеться на Суспільному. 

Нагадаємо, до 22 листопада 2020 року Суспільне розшукує ідеї творчих проєктів, які у 2021 році покажуть у філіях. Цього разу у пріоритеті ідеї телевізійних програм про замовчувану історію регіону радянських часів, життя й побут віддалених міст регіону, здоров’я в регіоні, культурно-освітнє життя регіону під гаслом «Навчання впродовж життя», деіндустріалізацію регіону, права, рівність та доступність у регіоні.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду