Філії НСТУ опублікували контакти журналістів і закликають ділитися новинами

Філії НСТУ опублікували контакти журналістів і закликають ділитися новинами

15:17,
5 Квітня 2019
2806

Філії НСТУ опублікували контакти журналістів і закликають ділитися новинами

15:17,
5 Квітня 2019
2806
Філії НСТУ опублікували контакти журналістів і закликають ділитися новинами
Філії НСТУ опублікували контакти журналістів і закликають ділитися новинами
Філії Національної суспільної телерадіокомпанії України на своїх сайтах та у соціальних мережах опублікували зручні контакти із новинними службами регіональних мовників і закликають повідомляти про важливі новини для міста чи області.

Картинки з контактами під назвою  «Ділись новинами» у НСТУ презентували ще 28 березня, проте лише у 3-5 квітня їх  оприлюднили на нових сайтах філій та у соціальних мережах.

Тепер всі контакти новинарів регіональних каналів Суспільного зібрані разом: телефони стаціонарні і мобільні, Viber,посилання на фейсбук-сторінки, а також Instagram.

Продюсер «UA: Донбас» Сергій Нощенко зазначив, що протягом довгого часу вони робили це під час випуску новин, повідомляючи номер телефону для зв’язку і пошту. Наразі, коли всі адреси ресурсів філії зібрані в одному місці, людям буде легше зорієнтуватись, а «UA:Донбас2 – комунікувати зі своєю аудиторією, вважає він.

У Полтавській філії НСТУ сайту «Детектор медіа» сказали, що їм щодня пишуть глядачі свої питання та пропозиції щодо зйомок та чи вплинули «контакти», наразі не зрозуміли ще.

На каналі «Скіфія» розповіли «ДМ», що завдяки спілкуванню із глядачами та читачами уже зробили кілька новин. «Зокрема, вчора (4 квітня – Ред.) в нас був відео-матеріал про книгу "Помста" херсонської бібліотекарки Юлії Чернієнко. Інформацію про вихід в світ цієї книги ми отримали саме через Facebook. Також до нас звернулась мешканка області щодо проблем, з якими вона зіштовхнулась на першому турі виборів, ми зараз опрацьовуємо цю тему разом із нею. Вона написала нам через Facebook. Також нам на пошту надійшло кілька інформативних листів від ДФС, з яких ми змогли зробити матеріали для нашого сайту», – зазначили у Херсонській філії НСТУ.

Варто зазначити, що інформацію «Ділись новинами» станом на 5 квітня, не поширив лише канал «UA: Харків». Канали «UA: Черкаси» та «UA: Волинь» наразі на нових сайтах не опублікували контактів у флеші, як всі інші філії, проте ця інформація відображаються у фейсбуку як обкладинки сторінки.

У цій ініціативі є один недолік, що всі контакти відображаються на картинці, яка опублікована у флеші на сайті та на обкладинці у соціальних мережах. Проте звідти її неможливо скопіювати. Якщо хтось захоче повідомити новину через Viber, електронну пошту новинної служби чи інший ресурс, то доведеться переписати контакти вручну. Також їх немає у розділі «Контакти» на нових сайтах, де опубліковані інші номери телефонів та адреси.

Нагадаємо, станом на 3 квітня нові сайти мають наступні філії НСТУ:  Львівська (lv.suspilne.media), «UA: Донбас» (dn.suspilne.media), Кіровоградська (kr.suspilne.media), Миколаївська (mk.suspilne.media), Одеська (od.suspilne.media), Сумська (sm.suspilne.media), Харківська (kh.suspilne.media), Хмельницька (km.suspilne.media), Черкаська (ck.suspilne.media), Чернівецька (cv.suspilne.media),  Вінницька (vn.suspilne.media), Волинська (vo.suspilne.media), Житомирська (zt.suspilne.media), Запорізька (zp.suspilne.media), Івано-Франківська (if.suspilne.media), Полтавська (pl.suspilne.media), Рівненська (rv.suspilne.media), Херсонська (ks.suspilne.media), Чернігівська (cn.suspilne.media), Дніпровська (dp.suspilne.media) Тернопільська (te.suspilne.media), Закарпатська (uz.suspilne.media).

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду