Телеканал «ЛОТ» і радіо «Пульс» відновили мовлення поблизу Луганська

Телеканал «ЛОТ» і радіо «Пульс» відновили мовлення поблизу Луганська

18:59,
15 Жовтня 2015
4667

Телеканал «ЛОТ» і радіо «Пульс» відновили мовлення поблизу Луганська

18:59,
15 Жовтня 2015
4667
Телеканал «ЛОТ» і радіо «Пульс» відновили мовлення поблизу Луганська
Телеканал «ЛОТ» і радіо «Пульс» відновили мовлення поблизу Луганська
Телеканал «ЛОТ» і радіо «Пульс» Луганської обласної державної телерадіокомпанії розпочали мовлення на передавачах поблизу Луганська, сигнал з яких частково доступний для мешканців Луганська і Станично-Луганського та прилеглих районів. Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомив гендиректор Луганської ОДТРК Андрій Шаповалов.

До теперішнього часу на зазначених територіях можна було дивитися і слухати лише російські та сепаратистські канали.

За словами пана Шаповалова, завдання повернути українське телебачення і радіо на окуповані території ставилося Президентом України Петром Порошенком. Паралельно з відновленням роботи підприємства і збільшенням інформаційного контенту каналів «ЛОТ» і «Пульс», йшла робота щодо змін логістики подачі сигналу. Якщо раніше, область отримувала сигнал з Луганська, то тепер потрібно було все розгорнути у зворотний бік. Завдяки співпраці з Кабінетом Міністрів були виділені гроші з резервного фонду держбюджету на закупку потрібного обладнання. 

В жовтні в одному з населених пунктів прифронтової зони поставили новий передавач, який дозволяє працювати на окупованих територіях. На цьому державна програма з відновлення роботи українських ЗМІ на території Луганської області не закінчилася. Пан Шаповалов нагадав, що нещодавно більш потужний передавач запрацює в Старобільську, що дозволило відновити мовлення регіонального телебачення і радіо в Новоайдарському районі та в місті Щастя. Також іде робота зі встановлення FM-передавача б в Лисичанську.

Нагадаємо, 9 жовтня Луганська філія Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення (КРРТ) за власний кошт увела у дію передавач для трансляції програм Луганської обласної державної телерадіокомпанії на 25-му телевізійному каналі (ТВК) поблизу Луганська. 

24 вересня на РТПС «Старобільськ» Луганської філії Концерну РРТ введено в дію аналоговий телевізійний передавач потужністю 5 кВт, отриманий з Республіки Польща. Він використовується для трансляції телевізійних програм Луганської ОДТРК на 49-му телевізійному каналі (ТВК).

5 жовтня Концерн РРТ в місті Попасна власними силами увів у дію аналоговий малопотужний телевізійний передавач потужністю 15 Вт для трансляції телевізійних програм Луганської ОДТРК на 43 ТВК.

Переміщена з Луганська до Северодонецька Луганська обласна державна телерадіокомпанія (ОДТРК) почала мовити у прямому ефірі 24 серпня, в День незалежності України. 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду