«UA: Перший» щодня показуватиме «Щоденник Дитячого Євробачення-2020»

Упродовж тижня, з 23 до 27 листопада, суспільний канал «UA: Перший» показуватиме програму «Щоденники Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2020».

Програму показуватимуть у будні о 10:40, про це повідомила пресслужба Суспільного.

У п’яти випусках програми показуватимуть все про цьогорічну підготовку учасника України на дитяче «Євробачення» Олександра Балабанова. Співак покаже, як він щодня готується до конкурсу та розповість про свою родину, близьких і друзів.

У першому випуску Олександр особисто розповість про свою любов до співу ще з дитинства та про власні хобі. Також його батьки поділяться спогадами про непростий період переїзду з Донецька до Києва у 2014 році.

Решта випусків познайомлять телеглядачів з насиченим графіком підготовки Олександра до пісенного конкурсу: знімання кліпу та фотосет, постановку номера та поїздку до Польщі для запису виступу, знайомство з іншими учасниками цьогорічного дитячого «Євробачення». 

29 листопада о 18:00 «UA: Перший» наживо показуватиме дитяче «Євробачення». Шоу відбуватиметься у телевізійному форматі: ведучі працюватимуть на сцені у Варшаві, всі учасники братимуть участь у заході, перебуваючи у своїх країнах. Їхні пісні звучатимуть у прямому ефірі у записі, які вони робили напередодні у Польщі.

Онлайн-голосування триватиме на офіційній сторінці дитячого «Євробачення» з 27 по 29 листопада. У 2020 році необхідно проголосувати не за 3-5 улюблених учасників, як у попередні роки, а саме за трьох учасників. Можна голосувати за представника своєї країни. Українці зможуть проголосувати за Олександра Балабанова, який виконає пісню «Відкривай» (Open Up).

У дитячому пісенному конкурсі «Євробачення» мали взяти участь 13 конкурсантів. Вірменія відмовилася від участі у конкурсі, бо не змогла належно підготуватися у зв'язку із введенням воєнного стану в регіоні в результаті триваючого конфлікту.

Фото: cайт junioreurovision.tv

comments powered by Disqus