«UA: Перший» транслюватиме наживо запуск ракети SpaceX

Запуск ракети транслюватимуть під час спецефіру програми «Тема дня», повідомляє корпоративний сайт Суспільного.  

Спецефір транслюватимуть також на фейсбук-сторінці «UA: Першого».

Ведуча «Теми дня» Дарія Гірна з експертами обговорить історичну подію — запуск космічного корабля з астронавтами на борту приватною компанією. Також будуть численні включення з фахівцями космічної галузі.

Гостями програми стануть голова Державного космічного агентства України Володимир Усов та науковий журналіст і співзасновник Mars Society Ukraine Андрій Філатов.

«UA: Перший» покаже в подробицях процес підготовки та запуску ракети зі стартового майданчика в космічному центрі Кеннеді у Флориді. На борту космічного корабля Crew Dragon перебуватимуть два американські астронавти — Боб Бенкен і Дуглас Герлі.

Це буде перший запуск астронавтів у космос, здійснений приватною космічною компанією. Заснована підприємцем та винахідником Ілоном Маском компанія SpaceX прямувала до цієї мети 18 років. Запуск запланували на 22:22 за київським часом.

Нагадаємо, 5 травня Ілон Маск та співачка Граймс стали батьками хлопчика, якого хотіли назвати сина X Æ A-12 (читається як «Екс Еш Ей-Твелв»). Батьків зобов’язали змінити ім'я їхнього сина X Æ A-12. Тепер його звуть X Æ A-Xii. 

comments powered by Disqus