«UA: Перший» до Дня захисника України покаже тематичні фільми і концерти

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

О 9:00 – трансляція Божественної літургії Православної церкви України з нагоди свята Покрови. Богослужіння відбудеться в Кафедральному соборі Касперівської ікони Божої Матері в Миколаєві.

О 13:15 – прем’єра документального фільму режисерки Юлії Трибрат «Вибір». Драматична стрічка розповідає про героя України, контрадмірала Миколу Жибарєва. 1992 року він очолив корабельний демарш із Криму до Одеси, тим самим вирішивши долю Чорноморського флоту на користь України. 2014 року Микола разом із молодшим сином залишилися вірними Україні. Проте його старший син обрав інший шлях, перейшовши на бік Росії.

О 15:00 – святковий концерт «Вони присягнули на мир і волю». У заході брали участь Національний академічний хор імені Григорія Верьовки, Заслужений академічний ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України та Національний президентський оркестр.

О 18:10 – проєкт «Добровольці». Українські воїни згадають, із якими думками вони вирушали на схід у 2014–2015 роках та із чого почалася їхня війна на Донбасі.

О 19:05 – документальний проєкт «Спецназ. Повернутися живими». Автори спробували показати нюанси роботи загонів спеціального призначення, а самі зйомки відбулися в умовах війни на сході України. І нехай імена героїв фільму приховані, за них свідчать їхні справи.

О 20:00прем’єра власного фільму «Життя післязавтра». Головні герої — ветерани російсько-української війни, які отримали тяжкі травми, та незважаючи на це реалізувоють свої амбіції в цивільному житті.

О 21:25 – концерт «Океан Ельзи» «ОЕ-20. Live in Kyiv». Цей виступ зібрав понад 75 000 шанувальників на стадіоні «Олімпійський», ставши офіційним концертним рекордом в історії України.

Додамо, у 2019 році до Дня захисника України «UA: Перший» показував спецпроєкти, тематичні концерти й документальні фільми, присвячені захисникам і захисницям. 

Фото: кадр із фільму Юлії Трибрат «Вибір»

comments powered by Disqus