У День Незалежності «UA: Перший» посів 4-те місце за часткою серед аудиторії 18+

Серед усіх каналів, які транслювали урочистості до Дня Незалежності України, «UA: Перший» посів 4-те місце за часткою серед аудиторії 18+. У слоті з 9:00 до 10:00 ранку канал має такі показники: частку 5,53% за аудиторією віком понад 18 років. Про це йдеться на корпоративному сайті Суспільного з посиланням на дані ТВ-панелі належать ІТК; дослідник — Nielsen; моніторинг — Комунікаційний Альянс та представлені «UA: Перший». Дані наведено для аудиторій 18+ за показниками rat%, shr%, cov#. Докладно — у глосарії ІТК.

23-24 серпня найкраще дивилися  трансляцію урочистостей, п’ятигодинний прямий ефір марафону «Суспільна студія» з нагоди Дня Незалежності України, ранкові богослужіння, спецпроєкт Суспільного «Мій прапор» авторки Євгенії Подобної та художні фільми «Донбас» і «Дике поле».

Урочистості з нагоди Дня Державного прапора України одержали частку 3,14%, ранкові богослужіння – частку 3,8%.

Спецпроєкт Суспільного «Мій прапор» авторки Євгенії Подобної одержав частку 1% за аудиторією 18+. Фільм розповідає про трьох мешканців Донбасу, які 2014 року залишилися вірними Україні й національному стягові.

Прямий ефір Суспільної студії з нагоди Дня Незалежності України, який тривав п’ять годин, за основними цільовими аудиторіями одержав такі показники: частку 2,81% за аудиторією 18+.

Також 23 та 24 серпня «UA: Перший» показав художні фільми «Донбас» Юрія Лозниці та «Дике поле» Ярослава Лодигіна, які разом зібрали перед екранами 1,3 млн глядачів за час трансляції. Стрічка «Дике поле» мала частку перегляду 1,19%, «Донбас» — 1,12%.

Нагадаємо, у неділю, 23 серпня, та в понеділок, 24 серпня, суспільний телеканал «UA: Перший» показав спецефір до святкових днів: прямі трансляції урочистостей із Києва й інших міст, а також низку українських фільмів.

Фото: кадр із пецпроєкту Суспільного «Мій прапор» авторки Євгенії Подобної 

comments powered by Disqus