Роттердам стане містом-господарем «Євробачення-2021»

Місто-господар оголосили під час онлайн-концерту «Євробачення: Європо, запали світло» (Eurovision: Europe Shine а Light) 16 травня. Шоу, яке відбулося замість фіналу «Євробачення-2020» транслювали у понад 40 країнах. В Україні онлайн-концерт «Євробачення: Європо, запали світло»  транслювали наживо канали «UA: Перший» і СТБ, а також радіо «Промінь».

Ведучі Едсілія РомбліШанталь Янзен і Ян Сміт із концертної зали в Нідерландах без глядачів представили на 360-градусному LED-екрані 41 учасника конкурсу, зокрема й переможців національного відбору від України — гурт Go-A.

Усі цьогорічні учасники «Євробачення-2020» виступили під час онлайн-концерту. Вони разом зі своїх домівок виконали виконали хіт Love Shine а Light рок-гурту Katrina and the Waves з «Євробачення-1997». 

Також фанати в єдиному віртуальному хорі заспівали пісню What's another year співака Джонні Логаном, яка перемогла на «Євробачення-1980».

18 березня 2020 року «Євробачення-2020» скасували через пандемію коронавірусу.

Арена в Роттердамі, де у травні мав відбутися конкурс, з 17 квітня приймає пацієнтів із коронавірусною інфекцією.

Україну мав представляти гурт Go-A з піснею «Соловей» (Solovey). Національна суспільна телерадіокомпанія України та СТБ заявили, що у зв'язку зі скасуваннм конкурсу через пандемію коронавірусу, артистам запропоновано залишитися представниками України у 2021-му році. Тож національного відбору наступного року не буде. 

Проте згідно з правилами конкурсу, Go-A мають написати нову пісню, з якою поїдуть на «Євробачення-2021», яке відбудеться у Роттердамі. Ще 9 мовників вирішили також відправити на конкурс цьогорічних переможців нацвідборів.

comments powered by Disqus