Лодигін має намір перезапустити Суспільне на Новий рік

Про це в інтерв’ю «Детектор медіа» розказав член правління Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТУ)  Ярослав Лодигін.

«Це хороша дата, щоб розпочати щось нове, й дати країні канал, на який вона заслуговуємо. Зараз ми працюємо над репозиціонуванням та біблією бренду», – зазначив він.

За його словами, основна ідея бренду у тому, що суспільний канал і Суспільне як компанія має бути «джерелом впевненості».

«В умовах психічного розладу, яке медіа створюють навколо нас, паніки щодо майбутнього, повної невизначеності, з’являється хитке відчуття в суспільстві. Моїй мамі страшно, багатьом людям страшно дивитися вперед. А від упевненого погляду в майбутнє, довіри до майбутнього залежить економіка країни. Якщо суспільний мовник хоче шукати свою нішу й тональність, то вона саме тут», –  сказав Ярослав Лодигін.

Як писав «Детектор медіа», Сергій Кривошея очолив промовідділ Суспільного. Він працює над новою бренд-платформою НСТУ.

Нагадаємо, 29 серпня Ярослава Лодигіна призначили  членом правління Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТУ). У компанії він відповідатиме за телевізійну платформу. Разом з новим призначенням наглядова рада проголосувала за підвищення заробітних плат членам та голові правління суспільного мовника. А також доручила правлінню розробити план підвищення зарплат працівникам з 2020 року.

Додамо, Ярослав Лодигін планує, що через 5-7 років Суспільний мовник має увійти у трійку лідерів серед українських медійних кампаній.

Фото: Руслан Новосьол

comments powered by Disqus