«Євробачення юних музикантів-2020» відклали через пандемію коронавірусу

18 березня Європейська мовна спілка й хорватський мовник-організатор HRT оголосили, що відкладають проведення міжнародного конкурсу «Євробачення юних музикантів-2020» через пандемію коронавірусу.

Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

Організатори стежать за розвитком ситуації, остаточне рішення щодо часу проведення конкурсу оголосять згодом.

Член правління Суспільного мовника Ярослав Лодигін сказав, що Національна  суспільна телерадіокомпанія України підтримує рішення ЄМС, адже безпека дітей — понад усе.

«Сподіваємося, конкурс усе-таки проведуть пізніше цього року, бо ж у нас багато юних музикантів, які можуть його виграти та підтвердити місце України серед найкращих країн в академічній музиці», — сказав він.

Як писав «Детектор медіа», «Євробачення юних музикантів-2020» мали провести 17 шоу у прямому ефірі на телеканалах і радіо.

Україна з лютого проводила відбір учасника, на нього подали 30 заявок зі всієї України.  До 6 квітня члени журі мають оголосити ім’я переможця. 

Разом з Україною в міжнародному конкурсі планували брати участь ще десять країн. 

Eurovision Young Musicians – це конкурс класичної музики, який органіовує Європейська мовна спілка (ЄМС). Конкурс проводиться раз на два роки, в ньому беруть участь виконавці класичної музики з різних країн Європи – членів ЄМС, які на момент проведення конкурсу мають вік від 13 до 20 років. 

comments powered by Disqus