Дебати на Суспільному взяли показники, удвічі вищі за середні «UA: Першого»

Фото: прес-служба каналу

За інформацією прес-служби каналу, програма мала рейтинг 0,48%, частку 1,25% за аудиторією «18+, вся Україна» (люди старше 18 років, мешканці всієї України). У містах з населенням понад 50 тисяч осіб за аудиторією «18+» частка становила 1,23%.

Ці показники в кілька разів вищі за частку каналу в лютому – 0,6% за аудиторією «18+» (вибірки «Вся Україна» та «50 тис.+»).

Нагадаємо, участь у шоу взяли двоє кандидатів на пост президента України: Олександр Мороз та Інна Богословська.

Політичне ток-шоу«Зворотний відлік» ведуть Павло Казарін (ведучий ICTV, 24-го каналу, оглядач «Крим.Реалії») та Мирослава Барчук (ведуча «Еспресо»). Ток-шоу транслюють наживо на всіх платформах Суспільного мовника – в ефірі «UA: Першого», «UA: Культури», «UA: Крим», на 24-х регіональних телеканалах НСТУ, на хвилях «Українського радіо» з коментарями радіоведучих, а також на сайті проекту discuss.suspilne.media, Youtube-каналі та в соціальних мережах. Воно буде виходити тричі на тиждень (щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці) до кінця березня.

Проект створено в межах «Медійної програми в Україні», яку фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і виконує міжнародна організація Internews.

Дані дослідження ТБ-аудиторії належать ІТК. Оператор панелі – Nielsen; моніторинг – «Комунікаційний альянс». Дані надані телеканалом «UA: Перший». Дані наведені для аудиторії «18+» («Вся Україна» і «50+»), за показниками rat% і shr%. Детальніше по показниках – у глосарії ІТК.

comments powered by Disqus