YouTube зняв з Дніпровської філії НСТУ всі санкції і повернув контент, незважаючи на скарги Роскомнагляду

Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомив директор виконавчий Дніпровської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України (телеканал «51 канал») Валентин Чанглі.  

«Ми перемогли! YouTube зняв з Дніпровськоі філіі НСТУ всі санкції і залишив контент. Тобто пішов на всі вимоги філії. Дуже приємно, що Роскомнагляд отримав посил флешмобу і спрямував свій шлях у відповідному напрямку. Тож дякуємо всім, хто стояв поруч з нами, допомагав і не був байдужим до Суспільного!», – сказав СМ Валентин Чанглі.

Нагадаємо, 1 листопада технічній підтримці Дніпровської філії НСТУ на електронну пошту прийшов лист від адміністрації YouTube з вимогою видалити з YouTube-каналу «51 каналу» відео програми «Знай наших» про військовослужбовців. Роскомнагляд поскаржилася на відео цієї програми адміністрації YouTube, яка прийняла рішення, наче програма «Знай наших» порушує закон. Через це YouTube заблокував відео програм «Знай наших» та онлайн-трансляцію «51 каналу».

Дніпровська філія у відповідь написала листа, що видаляти відео з програмою не буде і що телеканал «51 канал» не порушував закону, адже це український Суспільний мовник, а не російський. Лише згідно з російським законодавством «Правий сектор» заборонений, учасники якого є гостями програми «Знай наших».

6 листопада під стінами Дніпровської філії НСТУ пройшов флешмоб учасників АТО на підтримку свободи слова і програми «Знай наших» каналу «51 канал». 

comments powered by Disqus