«UA: Закарпаття» і суспільний мовник Словаччини спільно виготовлятимуть контент

Про таку співпрацю мовники підписали угоду в Братиславі, повідомляє сайт «UA: Суспільне мовлення».

За словами генерального директора RTVS Ярослава Резніка, мовникирозвиватимуть не лише інформаційне мовлення та публіцистику, а й мистецькі жанри на користь обох компаній.

Менеджер «UA: Закарпаття» Мирослав Поляковський після візиту в Братиславі розповів, що словацький суспільний мовник виготовляє документальні проєкти, дитячі програми, художні фільми та серіали. Він зазначив, що RTVS – це два телеканали й дев’ять радіостанцій, три з яких працюють лише на діджитал-платформах через вузьку спеціалізацію.

Нагадаємо, влітку 2019 року редакція мовами національних меншин Закарпатської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України, яка виробляє контент для словацької національної меншини регіону, отримала телевізійне обладнання в рамках грантової програми словацького агентства з розвитку міжнародної співпраці SlovakAID «Higher quality local broadcasting».

Наразі словацька редакція виробляє програму «Словацькі погляди» на каналі «UA: Закарпаття», тижневик «Словацький калейдоскоп» на «Українському радіо. Ужгород» та «Справи, релакс, забава» словацькою на радіо «Тиса FM». Також редакція долучається до створення проєкту Ethno Vision.

Додамо, у Закарпатській філії працює  п'ять редакцій мовами національних меншин (угорською, румунською, російською / ромською / русинською, словацькою й німецькою). Найчисельнішою має бути угорська редакція. 

Фото: сайт corp.suspilne.media

comments powered by Disqus