Тимчасовою виконувачкою обов'язків продюсера Житомирської філії Суспільного призначено Тамілу Бутко

Таке рішення прийняли члени правління НСТУ на черговому засіданні, йдеться у протоколі засідання від 6 вересня.

Під час засідання правління НСТУ обговорило питання тимчасового виконання обов’язків продюсера (філії) філій ПАТ «НСТУ» «Житомирська РД».

«За результатами обговорення вирішили: відповідно до підпункту 17 пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1039, та у зв’язку з виробничою необхідністю покласти з 09.09.2019 тимчасове виконання обов’язків продюсера (філії) філій ПАТ "НСТУ" "Житомирська РД" на  Бутко Тамілу Станіславівну, продюсера (лінійного) ТО телепрограм ТВО бюро телерадіоновин філії ПАТ "НСТУ" "Житомирська РД"», – йдеться у протоколі.

Як відомо, що продюсера філії обирають на конкурсі. У НСТУ через деякий час мають оголосити відбір.

Нагадаємо, з 2 вересня продюсер Житомирської філії НСТУ Олексій Гайдучик звільнився за згодою сторін.

У Житомирській філії  до кінця 2018 року продюсером був Володимир Ладижець, який з 2 січня приступив до роботи виконавчого продюсера просвітницького напряму НСТУ. На конкурсі, який відбувся у лютому 2019 року, правління НСТУ обрало Олексія Гайдучика з трьох кандидатів. Він приступив до роботи з 1 березня. Зазвичай, з новообраними продюсерами та менеджерами філій Суспільного підписують контракт на 1 рік з можливістю продовження.  

Фото: Фейсбук-сторінка Таміли Бутко

comments powered by Disqus