Сумська філія НТКУ від першого січня мовить під логотипом «UА:Суми»

4 грудня керівництво НТКУ надало Сумській філії логотип Суспільного мовника, а вже 1 січня він з'явився у оформленні каналу.

Моніторинги ГО «Телекритика» неодноразово підтверджували дотримання сумськими журналістами професійних стандартів. результат моніторингу за 7–13 вересня 2015 року в новинах телерадіокомпанії не виявлено жодного сюжету з ознаками замовності. "Винятки, коли матеріалів із ознаками замовності в новинах цих каналів не виявлено взагалі або їх один чи два, є, – це Сумська, Чернівецька й Запорізька ОДТРК", – йдеться на сайті mediasapiens. Такі ж позитивні й результати моніторингу за 21–25 вересня минулого року: "Жодного політично замовного сюжету не виявлено в новинах сумчан…".

«Сумська ОДТРК перша з-поміж інших регіональних державних мовників довела, що новини можна робити чесно. Там нема заказухи, джинси», - розповів генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія

У вересні минулого року гендиректор заявив, що логотипа Суспільного мовлення удостояться лише ті канали, які не публікуватимуть джинсу і замовні матеріали. 

 

 

comments powered by Disqus