Правління Суспільного обрало продюсера Миколаївської та менеджера Кропивницької філій

Про це йдеться на сайті «UA: Суспільне мовлення».

Конкурсний відбір проходив із 1 до 15 березня. Було одержано 3 заявки: на посаду менеджера Кропивницької філії – 2, на посаду Миколаївської філії – 1 заявка. Співбесіди з кандидатами провели 25 березня.

«Олександр Рубан у 2017 році почав працювати в Житомирській філії Суспільного старшим редактором. Має вищу освіту за спеціальністю "Соціальна педагогіка". У 2018 році став редактором творчої групи "Тема дня" телеканалу UA: Житомир. Здобув досвід роботи випусковим редактором і ведучим новин, а також ведучим та редактором теле- й радіоефірів. Був обраний головою редакційної ради Житомирської філії Суспільного», – розповіли у НСТУ біографію продюсера.

Олександр Рубан, фото прес-служби НСТУ

За даними компанії,  Костянтин Карпов має вищу освіту, спеціальність «Автоматика і телемеханіка».  Розпочав трудову діяльність 1982 року на посаді механіка в обласній державній телерадіокомпанії м. Кіровоград. Потім працював інженером, керівником відділу, заступником генерального директора з технічних питань та розвитку телерадіомережі. Із лютого 2019 року тимчасово виконував обов’язки менеджера філії ПАТ «НСТУ» «Кіровоградська регіональна дирекція».

Костянтин Карпов , фото прес- служби НСТУ

За час роботи ввів в експлуатацію нове апаратно-студійне обладнання, впровадив цифрові комп’ютерні технології для радіомовлення, працював над розвитком FM-радіомережі та діджитал-платформи філії. Планував і запускав телерадіостудії для програм «Радіомайдан» і «Радіодень», здійснив перехід на новий формат мовлення 16:9.

Із новообраними керівниками філій підпишуть строкові трудові договори, які за результатами роботи можуть продовжити.

Нагадаємо, з 19 лютого Олена Роміцина припинила працювати менеджеркою Кропивницької (Кіровоградської) філії Національної суспільної телерадіокомпанії України, також Анастасія Тімановська завершила роботу на посаді продюсерки Миколаївської філії Суспільного мовлення. Правління НСТУ призначило т.в.о. менеджера Кіровогорадської філії і т.в.о. продюсера Миколаївської філії Суспільного.

У НСТУ пояснили, чому не продовжили контракт із менеджеркою Кіровоградської та продюсеркою Миколаївської філій. 

comments powered by Disqus