НСТУ оголосила додатковий конкурсний відбір на посади регіональних менеджерів у чотирьох філіях

ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» оголошує повторний відбір на посади менеджерів філій Суспільного у чотирьох регіонах, де конкурс не відбувся раніше, а також на філії, де звільнився керівник (Закарпатській). Відповідне рішення було ухвалене правлінням ПАТ «НСТУ» 27 квітня 2018 року. Про це йдеться на офіційному сайті suspilne.media.
Прийом документів від кандидатів триватиме з 10 до 23 травня 2018 року.
Конкурсний відбір на посаду менеджера оголошено для 4 філій Суспільного: «Дніпровська регіональна дирекція», «Закарпатська регіональна дирекція», «Львівська регіональна дирекція», «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія».

Попередній документарний відбір претендентів здійснюватиме департамент управління персоналом ПАТ «НСТУ». Наступним етапом відбору стане співбесіда з конкурсною комісією, до якої входять члени та голова правління НСТУ.
Основні вимоги до претендентів на посади менеджерів, короткий опис функціональних обов’язків, а також перелік необхідних для участі в конкурсі документів можна переглянути за посиланнями:

Положення про конкурсний відбір на посаду менеджера (філії) публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України"

Супровідний лист

Згода на обробку персональних даних

Документи для участі в конкурсі можна подати з 10 до 23 травня 2018 року за адресою м. Київ, вул. Мельникова, 42 (у письмовому вигляді) та скановані копії – на електронну скриньку konkurs@suspilne.media. За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (044) 481-46-03 та (044) 481-08-87.
Нагадаємо, 6 грудня 2017 року було оголошено результати першого конкурсу на керівників філій. Конкурсний відбір пройшов у 23 областях. Було заповнено 12 із 22 вакансій менеджерів та 16 із 23 вакансій продюсерів. З 11 грудня новообрані менеджери та продюсери філій вступили на свої посади у регіонах. 

9 грудня 2017 року в 11 філіях НСТУ, де правління Суспільного не обрало на конкурсі менеджерів, призначені тимчасово виконуючі керівники. Тимчасово виконуючих обов'язки продюсерів філій НСТУ не призначали. 

Як раніше писав сайт «Суспільне мовлення», із 12 до 25 січня 2018 року тривав повторний конкурс на посади менеджерів та продюсерів філій Національної суспільної телерадіокомпанії України. У додатковому конкурсі на керівників філій Суспільного взяли участь 113 осіб.

Нагадаємо, менеджер Закарпатської філії Віталій Мещеряков вирішив залишити свою посаду.

comments powered by Disqus