НСТУ готує філії до роботи в умовах воєнного стану

скріншот

Про це у коментарі «Детектор медіа» розказав голова правління Суспільного Зураб Аласанія.

Зокрема, на філіях буде організоване цілодобове чергування інженерів, журналістів та ведучих. Усі вони будуть проінформовані, як слід діяти у разі отримання пакету з інформацією від органів, які вповноважені регулювати ситуацію в умовах воєнного стану. На кожній філії буде визначена людина, вповноважена відкривати вміст цього пакету.

«Після цього текст або саме повідомлення у будь-якому вигляді передається черговому ведучому, щоб він це зачитував.  А у тієї людини буде зв'язок з нами, щоб ми теж були в курсі того, що відбувається. Це мінімальні дії, які ми зараз ввели. А далі будемо чекати офіційної постанови Кабміну», – зазначив пан Аласанія.

НСТУ зараз розробляє «комплейти» з позначками на кшталт «Надзвичайна увага» «Дуже важливе повідомлення».

За словами Зураба Аласанії, допоки немає постанови Кабінету Міністрів України та не сформовані військові адміністрації в областях, місцева влада діє за своїм планом: «Наприклад, у Чернігові обласна адміністрація, не питаючи в нас, перехопила наш сигнал у аналозі та на 10 хвилин провела тестове мовлення з «шахматкою» на екрані та позакадровим голосом, який об’явив, що це тестове мовлення. Те саме намагались зробити у Запоріжжі, але в них не вийшло».

Зовсім інша ситуація склалась у Харкові. «Коли Харківська ОДА принесла  оголошення для нашої  філії, наші журналісти запитали, мовляв, трохи коряво написано, чи можемо переробити. Питання було  з підтекстом, чи можемо ми втручатись у такий контент. Нам сказали, будь ласка, ви ж профі, поправте, якщо зможете», – додав пан Аласанія.

Нагадаємо, 28 листопада 2018 року, з дня публікації в «Голосі України» набрали чинності закон і указ президента про введення воєнного стану. Він запроваджується в десяти областях, що межують із Російською Федерацією, Придністров’ям (Молдовою) та Чорноморським узбережжям, і триватиме 30 діб до 14:00 26 грудня.

comments powered by Disqus