На «UA: Поділлі» новинарі через коронавірус працюватимуть дистанційно

З 13 серпня 2020 року філія Суспільного «Ua: Поділля» тимчасово змінила режим роботи. Про це повідомляє офіційний сайт Суспільного мовника corp.suspilne.media.

«Щоб не допустити спалаху інфекції, команду новинарів філії вирішили перевести на дистанційний режим і тимчасово зупинити вихід інформаційних випусків на «UA:Поділля». Водночас команда філії не припинятиме інформувати про важливі події в області. Новинарі дистанційно готуватимуть рухомий рядок із головними новинами, а діджитал-команда й далі розміщуватиме оперативну інформацію на інтернет-платформах: сайті Суспільне Новини й фейсбук-сторінці «UA:Поділля», – йдеться на сайті мовника.

За словами продюсерки філії Любові Тімкової, роботу оптимізували так, аби надати подолянам важливу інформацію, зокрема й регіональну, водночас так, щоб убезпечити своїх працівників і мінімізувати контакти.

У приміщенні філії проводять дезінфекцію, працівникам вимірюють температуру.

Нагадаємо, від початку карантину чотири філії Суспільного тимчасово переходили на режим дистанційної роботи через випадки захворювання серед працівників — Рівненська, Чернівецька, Львівська та Івано-Франківська. З 12 серпня 2020 року частина команди філії ПАТ «НСТУ» «UA:Львів» перебуває на самоізоляції через підтвердження випадку захворювання на коронавірус в одного з працівників.

Раніше з 11 серпня філія Суспільного «UA: Карпати» змінила режим роботи, частина команди якої  виконуватиме роботу дистанційно через підтвердження випадку захворювання на коронавірус в одного з працівників телеканалу.

Нагадаємо, із 5-го до 10 серпня Львівська філія вже вимушено змінювала режим роботи. Від початку карантину ще три філії Суспільного тимчасово переходили на режим дистанційної роботи через випадки захворювання серед працівників – Рівненська, Чернівецька та Івано-Франківська.

Нагадаємо, 25 червня Чернівецька філія НСТУ (канал «UA: Буковина», «Українське радіо. Буковина») відновила роботу після двотижневої вимушеної перерви через підтвердження випадку захворювання на COVID-19 в однієї з співробітниць.

Нагадаємо, 12 червня частина працівників Чернівецької філії Суспільного перейшла на дистанційний режим роботи через підтверджений випадок захворювання на COVID-19

Додамо, у травні у семи співробітників «UA: Рівне» підтвердили COVID-19.  Інженер філії Микола Теремок пішов із життя через ускладнення, спричинені коронавірусом.

comments powered by Disqus