На Суспільному оголосили конкурс на посаду продюсера «UA: Житомир»

Про це йдеться на сайті «UA: Суспільне мовлення».

«Конкурс триватиме у два етапи: спочатку департамент кадрового адміністрування "UA: Суспільне мовлення" відбере претендентів за поданими документами, а далі з ними проведе співбесіду конкурсна комісія, до якої входять члени та голова правління Суспільного», – зазначено в умовах конкурсу.  

Основні вимоги до претендентів, короткий опис обов’язків, а також перелік документів для участі в конкурсі — за посиланнями:

Документи прийматимуть за адресою: м. Київ, вул. Іллєнка, буд. 42 (телецентр «Олівець»). Також можна надіслати скановані копії на konkurs@suspilne.media.

За додатковою інформацією звертайтеся за номерами: (044) 481-07-20 та (044) 481-08-87.

Нагадаємо, у Житомирській філії  до кінця 2018 року продюсером був Володимир Ладижець, який з 2 січня приступив до роботи виконавчого продюсера просвітницького напряму НСТУ. На конкурсі, який відбувся у лютому 2019 року, правління НСТУ обрало Олексія Гайдучика з трьох кандидатів. Він приступив до роботи з 1 березня. Зазвичай, з новообраними продюсерами та менеджерами філій Суспільного підписують контракт на 1 рік з можливістю продовження.  

 З 2 вересня продюсер Житомирської філії НСТУ Олексій Гайдучик звільнився за згодою сторін.

Із 9 вересня тимчасовою виконувачкою обов'язків продюсера Житомирської філії Суспільного призначено Тамілу Бутко.

Фото: Фейсбук  «UA: Житомир»

comments powered by Disqus