Хмельницька філія НСТУ закликає знімати на мобільні пристрої фільми, які покажуть у ранковому шоу

Роботи учасників фестивалю будуть показані в ефірі ранкового шоу «Твій ранок» – проекту Хмельницької філії Суспільного «Поділля-центр», що транслюється також у Тернопільській і Чернівецькій областях, повідомляє прес-служба НСТУ.

Прийом заявок триватиме до 1 листопада. Участь може взяти кожен, незалежно від віку чи професійної підготовки. Основна вимога – знімати на мобільний пристрій: смартфон, action-камеру, фотоапарат, планшет чи звичайний мобільний телефон. Тематика фільмів – вільна. Тривалість – до 3 хвилин. Переможців фестивалю визначатимуть шляхом інтернет-голосування, наголошують у «Поділлі-центр».

«Наприкінці минулого року наші телеглядачі визначили переможців серед учасників першого фестивалю короткого метру, голосуючи за них на нашому офіційному сайті. Отримавши схвальні відгуки, ми вирішили провести фестиваль мобільних фільмів ще раз, і цьогоріч він вийшов за рамки області. До нас підключилися колеги з Івано-Франківська та Сум. І ми очікуємо, що до нас приєднаються й інші регіони України», – сказавкоординатор фестивалю мобільних фільмів Григорій Карякін.

Окрім ранкового шоу, всі фільми фестивалю також можна буде переглянути на офіційному сайті «Поділля-центр» та на сторінці фестивалю у Facebook.

Більше подробиць про фестиваль можна дізнатися на сайті «Поділля-центр».

Нагадаємо, ранкове шоу «TVій Ранок» об’єднало Чернівецьку, Хмельницьку та Тернопільську філії НСТУ. Пілот програми вийшов у липні 2017 року.

Як писав сайт «Суспільне мовлення», у грудні 2016 року телеканал «Поділля Центр» нагородив переможців першого фестивалю мобільних фільмів. Під час конкурсу на сайті «Поділля-центр» було розміщено більше 40 роликів від жителів не лише області, а й інших регіонів та столиці.

comments powered by Disqus